Peter Sylvester Bosz vs Robin Veldman: de trainers naast elkaar

Filter:
Peter Sylvester Bosz Netherlands ยท 62 jaar PSV Eindhoven
vs
Robin Veldman Netherlands ยท 40 jaar Heerenveen
246 - 98 Wedstrijden
64% - 40% Winstpercentage
2.11 - 1.44 Punten per wedstrijd
2.58 - 1.72 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Peter Sylvester Bosz sinds het seizoen 2016, van Robin Veldman sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Peter Sylvester Bosz.

Resultaten naast elkaar

Peter Sylvester Bosz Robin Veldman
Resultaten
246 Wedstrijden 98
158 Gewonnen 39
45 Gelijk 24
43 Verloren 35
64% Winstpercentage 40%
17% Verliespercentage 36%
2.11 Punten per wedstrijd 1.44
Goals
2.58 Goals voor per wedstrijd 1.72
1.20 Goals tegen per wedstrijd 1.62
1.38 Doelsaldo per wedstrijd 0.10
28% Clean sheets (%) 18%
4% Niet gescoord (%) 20%
68% Beide teams scoorden 64%
72% Meer dan 2,5 goals 66%
Thuis en uit
2.19 Punten per thuiswedstrijd 1.64
2.02 Punten per uitwedstrijd 1.23
67% Thuis gewonnen (%) 48%
61% Uit gewonnen (%) 31%
Reeksen
11 Langste reeks zeges 4
43 Langste reeks zonder nederlaag 10

Peter Sylvester Bosz tegen Robin Veldman

4 Zeges
0 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Peter Sylvester Bosz en Robin Veldman speelden 4 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Peter Sylvester Bosz, 0 keer gelijk en 0 zeges voor Robin Veldman. De ploeg van Peter Sylvester Bosz scoorde 11 keer, die van Robin Veldman 2 keer.

Alle duels tussen PSV Eindhoven en Heerenveen

Per club

Peter Sylvester Bosz
Clubs Wed. W-G-V Ptn
PSV Eindhoven2022 - 2026 156 107-28-21 2.24
Ajax2016 50 33-9-8 2.16
Borussia Dortmund2017 22 8-6-8 1.36
Bayer Leverkusen2018 18 10-2-6 1.78
Robin Veldman
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Heerenveen2024 - 2026 52 23-12-17 1.56
Club NXT2023 - 2024 22 12-4-6 1.82
Queen's Park2023 18 4-5-9 0.94
Club Brugge U192024 5 0-2-3 0.40
RSC Anderlecht2022 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Peter Sylvester Bosz Robin Veldman
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Eredivisie 133 79% 2.49 40 40% 1.43
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 13 54% 1.92 8 50% 1.88
KNVB Beker 11 73% 2.18 4 75% 2.25

Seizoen per seizoen

Seizoen Peter Sylvester Bosz Robin Veldman
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 PSV Eindhoven 14 64% 2.14 Heerenveen 12 42% 1.58
2025 PSV Eindhoven 38 68% 2.18 Heerenveen 33 45% 1.61
2024 PSV Eindhoven 54 63% 2.07 Club NXT Heerenveen 32 44% 1.50
2023 PSV Eindhoven 49 76% 2.47 Queen's Park Club NXT 20 25% 1.00
2022 PSV Eindhoven 1 100% 3.00 RSC Anderlecht 1 0% 1.00
2018 Bayer Leverkusen 18 56% 1.78 - - -
2017 Borussia Dortmund 22 36% 1.36 - - -
2016 Ajax 50 66% 2.16 - - -

Peter Sylvester Bosz vs Robin Veldman in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Peter Sylvester Bosz 246 wedstrijden die we bijhouden: 158 zeges, 45 gelijke spelen en 43 nederlagen, goed voor 2.11 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Robin Veldman 98 wedstrijden die we bijhouden: 39 zeges, 24 gelijke spelen en 35 nederlagen, goed voor 1.44 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Peter Sylvester Bosz, alles over Robin Veldman, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook