Paolo Bianco vs Paolo Vanoli: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Paolo Bianco sinds het seizoen 2017, van Paolo Vanoli sinds het seizoen 2021. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.
Resultaten naast elkaar
| Paolo Bianco | Paolo Vanoli | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 80 | Wedstrijden | 105 |
| 34 | Gewonnen | 44 |
| 25 | Gelijk | 29 |
| 21 | Verloren | 32 |
| 43% | Winstpercentage | 42% |
| 26% | Verliespercentage | 30% |
| 1.59 | Punten per wedstrijd | 1.53 |
| Goals | ||
| 1.36 | Goals voor per wedstrijd | 1.41 |
| 1.14 | Goals tegen per wedstrijd | 1.15 |
| 0.23 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.26 |
| 33% | Clean sheets (%) | 30% |
| 20% | Niet gescoord (%) | 22% |
| 54% | Beide teams scoorden | 55% |
| 49% | Meer dan 2,5 goals | 50% |
| Thuis en uit | ||
| 1.69 | Punten per thuiswedstrijd | 1.79 |
| 1.49 | Punten per uitwedstrijd | 1.28 |
| 49% | Thuis gewonnen (%) | 50% |
| 37% | Uit gewonnen (%) | 34% |
| Reeksen | ||
| 7 | Langste reeks zeges | 5 |
| 10 | Langste reeks zonder nederlaag | 11 |
Paolo Bianco tegen Paolo Vanoli
De ploegen van Paolo Bianco en Paolo Vanoli speelden 3 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Paolo Bianco, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Paolo Vanoli. De ploeg van Paolo Bianco scoorde 3 keer, die van Paolo Vanoli 8 keer.
Alle duels tussen Pisa en Fiorentina · Alle duels tussen Modena en Venezia
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Monza2025
|
40 | 24-10-6 | 2.05 |
Modena2023
|
22 | 4-10-8 | 1.00 |
Pisa2026
|
9 | 3-2-4 | 1.22 |
Frosinone2024
|
7 | 3-3-1 | 1.71 |
Sicula Leonzio2018
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Siracusa2017
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Venezia2022 - 2024
|
38 | 19-8-11 | 1.71 |
Torino2024
|
34 | 11-12-11 | 1.32 |
Fiorentina2025 - 2026
|
29 | 10-9-10 | 1.34 |
Spartak Moscow2021
|
4 | 4-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Paolo Bianco | Paolo Vanoli | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Serie B | 71 | 46% | 1.72 | 35 | 51% | 1.74 |
| Coppa Italia | 6 | 0% | 0.17 | 5 | 40% | 1.40 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 3 | 33% | 1.33 | 5 | 20% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Paolo Bianco | Paolo Vanoli | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
9 | 33% | 1.22 |
|
4 | 50% | 1.75 |
| 2025 |
|
40 | 60% | 2.05 |
|
25 | 32% | 1.28 |
| 2024 |
|
7 | 43% | 1.71 |
|
36 | 33% | 1.33 |
| 2023 |
|
22 | 18% | 1.00 |
|
35 | 51% | 1.77 |
| 2022 | - | - | - |
|
1 | 0% | 0.00 | |
| 2021 | - | - | - |
|
4 | 100% | 3.00 | |
| 2018 |
|
1 | 0% | 0.00 | - | - | - | |
| 2017 |
|
1 | 0% | 0.00 | - | - | - | |
Paolo Bianco vs Paolo Vanoli in cijfers
Sinds het seizoen 2017 leidde Paolo Bianco 80 wedstrijden die we bijhouden: 34 zeges, 25 gelijke spelen en 21 nederlagen, goed voor 1.59 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2021 leidde Paolo Vanoli 105 wedstrijden die we bijhouden: 44 zeges, 29 gelijke spelen en 32 nederlagen, goed voor 1.53 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Paolo Bianco, alles over Paolo Vanoli, vergelijk andere trainers.






