Óscar García Junyent vs W. Grabherr: de trainers naast elkaar

Filter:
117 - 42 Wedstrijden
47% - 21% Winstpercentage
1.68 - 0.88 Punten per wedstrijd
1.48 - 1.12 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Óscar García Junyent. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025 hebben we geen wedstrijden van W. Grabherr.

Resultaten naast elkaar

Óscar García Junyent W. Grabherr
Resultaten
117 Wedstrijden 42
55 Gewonnen 9
31 Gelijk 10
31 Verloren 23
47% Winstpercentage 21%
26% Verliespercentage 55%
1.68 Punten per wedstrijd 0.88
Goals
1.48 Goals voor per wedstrijd 1.12
0.96 Goals tegen per wedstrijd 1.67
0.52 Doelsaldo per wedstrijd -0.55
41% Clean sheets (%) 12%
21% Niet gescoord (%) 38%
44% Beide teams scoorden 55%
43% Meer dan 2,5 goals 50%
Thuis en uit
1.91 Punten per thuiswedstrijd 1.05
1.44 Punten per uitwedstrijd 0.74
57% Thuis gewonnen (%) 32%
37% Uit gewonnen (%) 13%
Reeksen
8 Langste reeks zeges 2
15 Langste reeks zonder nederlaag 4

Óscar García Junyent tegen W. Grabherr

3 Zeges
0 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Óscar García Junyent en W. Grabherr speelden 3 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Óscar García Junyent, 0 keer gelijk en 0 zeges voor W. Grabherr. De ploeg van Óscar García Junyent scoorde 10 keer, die van W. Grabherr 1 keer.

Alle duels tussen Red Bull Salzburg en SCR Altach

Per club

Óscar García Junyent
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Red Bull Salzburg2016 44 29-7-8 2.14
OH Leuven2023 - 2024 39 10-16-13 1.18
Olympiakos Piraeus2017 13 7-4-2 1.92
Saint Etienne2017 11 4-3-4 1.36
Guadalajara Chivas2024 - 2025 7 3-1-3 1.43
Pogon Szczecin2026 2 2-0-0 3.00
U.N.A.M. - Pumas2024 1 0-0-1 0.00
W. Grabherr
Clubs Wed. W-G-V Ptn
SCR Altach2016 - 2018 40 9-10-21 0.93
Hohenems2026 2 0-0-2 0.00

In dezelfde competities

Competitie Óscar García Junyent W. Grabherr
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Oostenrijkse Bundesliga 35 69% 2.23 40 23% 0.93
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 2 50% 1.50 2 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Óscar García Junyent W. Grabherr
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Pogon Szczecin 2 100% 3.00 Hohenems 2 0% 0.00
2025 Guadalajara Chivas 1 100% 3.00 - - -
2024 OH Leuven Guadalajara Chivas 23 26% 1.13 - - -
2023 OH Leuven 23 26% 1.17 - - -
2018 - - - SCR Altach 19 16% 0.74
2017 Olympiakos Piraeus Saint Etienne 24 46% 1.67 - - -
2016 Red Bull Salzburg 44 66% 2.14 SCR Altach 21 29% 1.10

Óscar García Junyent vs W. Grabherr in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Óscar García Junyent 117 wedstrijden die we bijhouden: 55 zeges, 31 gelijke spelen en 31 nederlagen, goed voor 1.68 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde W. Grabherr 42 wedstrijden die we bijhouden: 9 zeges, 10 gelijke spelen en 23 nederlagen, goed voor 0.88 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Óscar García Junyent, alles over W. Grabherr, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook