Okan Buruk vs Volkan Demirel: de trainers naast elkaar

Filter:
290 - 49 Wedstrijden
57% - 22% Winstpercentage
1.91 - 1.02 Punten per wedstrijd
1.98 - 1.24 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Okan Buruk sinds het seizoen 2014, van Volkan Demirel sinds het seizoen 2023. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2015, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Okan Buruk.

Resultaten naast elkaar

Okan Buruk Volkan Demirel
Resultaten
290 Wedstrijden 49
165 Gewonnen 11
58 Gelijk 17
67 Verloren 21
57% Winstpercentage 22%
23% Verliespercentage 43%
1.91 Punten per wedstrijd 1.02
Goals
1.98 Goals voor per wedstrijd 1.24
1.27 Goals tegen per wedstrijd 1.41
0.71 Doelsaldo per wedstrijd -0.16
30% Clean sheets (%) 22%
14% Niet gescoord (%) 41%
59% Beide teams scoorden 53%
63% Meer dan 2,5 goals 49%
Thuis en uit
1.98 Punten per thuiswedstrijd 1.36
1.82 Punten per uitwedstrijd 0.67
59% Thuis gewonnen (%) 32%
54% Uit gewonnen (%) 13%
Reeksen
13 Langste reeks zeges 2
26 Langste reeks zonder nederlaag 9

Okan Buruk tegen Volkan Demirel

2 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Okan Buruk en Volkan Demirel speelden 3 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Okan Buruk, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Volkan Demirel. De ploeg van Okan Buruk scoorde 3 keer, die van Volkan Demirel 2 keer.

Alle duels tussen Galatasaray en BB Bodrumspor · Alle duels tussen Galatasaray en Hatayspor

Per club

Okan Buruk
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Galatasaray2022 - 2026 181 123-27-31 2.19
Akhisar Belediye2016 - 2017 39 13-10-16 1.26
Rizespor2018 31 11-12-8 1.45
Goztepe2016 30 14-7-9 1.63
Gaziantepspor2014 8 4-2-2 1.75
Ajax2025 1 0-0-1 0.00
Volkan Demirel
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Hatayspor2023 38 10-13-15 1.13
BB Bodrumspor2024 11 1-4-6 0.64

In dezelfde competities

Competitie Okan Buruk Volkan Demirel
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Süper Lig 164 64% 2.12 43 16% 0.84
Beker van Turkije 41 61% 1.98 5 80% 2.60
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 25 44% 1.52 1 0% 1.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Okan Buruk Volkan Demirel
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Galatasaray 14 43% 1.50 - - -
2025 Galatasaray Ajax 47 68% 2.19 - - -
2024 Galatasaray 52 67% 2.19 BB Bodrumspor 11 9% 0.64
2023 Galatasaray 59 75% 2.36 Hatayspor 38 26% 1.13
2022 Galatasaray 10 60% 1.90 - - -
2018 Rizespor 31 35% 1.45 - - -
2017 Akhisar Belediye 38 34% 1.29 - - -
2016 Goztepe Akhisar Belediye 31 45% 1.58 - - -
2014 Gaziantepspor 8 50% 1.75 - - -

Okan Buruk vs Volkan Demirel in cijfers

Sinds het seizoen 2014 leidde Okan Buruk 290 wedstrijden die we bijhouden: 165 zeges, 58 gelijke spelen en 67 nederlagen, goed voor 1.91 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2023 leidde Volkan Demirel 49 wedstrijden die we bijhouden: 11 zeges, 17 gelijke spelen en 21 nederlagen, goed voor 1.02 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Okan Buruk, alles over Volkan Demirel, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook