Okan Buruk vs S. Uğurlu: de trainers naast elkaar

Filter:
290 - 54 Wedstrijden
57% - 37% Winstpercentage
1.91 - 1.37 Punten per wedstrijd
1.98 - 1.52 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Okan Buruk sinds het seizoen 2014, van S. Uğurlu sinds het seizoen 2023. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2015, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Okan Buruk.

Resultaten naast elkaar

Okan Buruk S. Uğurlu
Resultaten
290 Wedstrijden 54
165 Gewonnen 20
58 Gelijk 14
67 Verloren 20
57% Winstpercentage 37%
23% Verliespercentage 37%
1.91 Punten per wedstrijd 1.37
Goals
1.98 Goals voor per wedstrijd 1.52
1.27 Goals tegen per wedstrijd 1.59
0.71 Doelsaldo per wedstrijd -0.07
30% Clean sheets (%) 20%
14% Niet gescoord (%) 26%
59% Beide teams scoorden 63%
63% Meer dan 2,5 goals 59%
Thuis en uit
1.98 Punten per thuiswedstrijd 1.61
1.82 Punten per uitwedstrijd 1.12
59% Thuis gewonnen (%) 46%
54% Uit gewonnen (%) 27%
Reeksen
13 Langste reeks zeges 3
26 Langste reeks zonder nederlaag 4

Okan Buruk tegen S. Uğurlu

2 Zeges
1 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Okan Buruk en S. Uğurlu speelden 3 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Okan Buruk, 1 keer gelijk en 0 zeges voor S. Uğurlu. De ploeg van Okan Buruk scoorde 9 keer, die van S. Uğurlu 7 keer.

Alle duels tussen Galatasaray en Alanyaspor · Alle duels tussen Galatasaray en Kasimpasa

Per club

Okan Buruk
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Galatasaray2022 - 2026 181 123-27-31 2.19
Akhisar Belediye2016 - 2017 39 13-10-16 1.26
Rizespor2018 31 11-12-8 1.45
Goztepe2016 30 14-7-9 1.63
Gaziantepspor2014 8 4-2-2 1.75
Ajax2025 1 0-0-1 0.00
S. Uğurlu
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Kasimpasa2023 - 2024 36 13-10-13 1.36
Alanyaspor2024 18 7-4-7 1.39

In dezelfde competities

Competitie Okan Buruk S. Uğurlu
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Süper Lig 164 64% 2.12 48 35% 1.33
Beker van Turkije 41 61% 1.98 6 50% 1.67

Seizoen per seizoen

Seizoen Okan Buruk S. Uğurlu
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Galatasaray 14 43% 1.50 - - -
2025 Galatasaray Ajax 47 68% 2.19 - - -
2024 Galatasaray 52 67% 2.19 Alanyaspor Kasimpasa 28 32% 1.29
2023 Galatasaray 59 75% 2.36 Kasimpasa 26 42% 1.46
2022 Galatasaray 10 60% 1.90 - - -
2018 Rizespor 31 35% 1.45 - - -
2017 Akhisar Belediye 38 34% 1.29 - - -
2016 Goztepe Akhisar Belediye 31 45% 1.58 - - -
2014 Gaziantepspor 8 50% 1.75 - - -

Okan Buruk vs S. Uğurlu in cijfers

Sinds het seizoen 2014 leidde Okan Buruk 290 wedstrijden die we bijhouden: 165 zeges, 58 gelijke spelen en 67 nederlagen, goed voor 1.91 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2023 leidde S. Uğurlu 54 wedstrijden die we bijhouden: 20 zeges, 14 gelijke spelen en 20 nederlagen, goed voor 1.37 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Okan Buruk, alles over S. Uğurlu, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook