Okan Buruk vs Selçuk İnan: de trainers naast elkaar

Filter:
293 - 93 Wedstrijden
58% - 38% Winstpercentage
1.93 - 1.32 Punten per wedstrijd
2.00 - 1.15 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Okan Buruk sinds het seizoen 2014, van Selçuk İnan sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2015, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Okan Buruk.

Resultaten naast elkaar

Okan Buruk Selçuk İnan
Resultaten
293 Wedstrijden 93
169 Gewonnen 35
58 Gelijk 18
66 Verloren 40
58% Winstpercentage 38%
23% Verliespercentage 43%
1.93 Punten per wedstrijd 1.32
Goals
2.00 Goals voor per wedstrijd 1.15
1.26 Goals tegen per wedstrijd 1.23
0.74 Doelsaldo per wedstrijd -0.08
31% Clean sheets (%) 30%
14% Niet gescoord (%) 30%
59% Beide teams scoorden 47%
64% Meer dan 2,5 goals 44%
Thuis en uit
2.00 Punten per thuiswedstrijd 1.83
1.85 Punten per uitwedstrijd 0.78
60% Thuis gewonnen (%) 54%
55% Uit gewonnen (%) 20%
Reeksen
13 Langste reeks zeges 4
26 Langste reeks zonder nederlaag 8

Okan Buruk tegen Selçuk İnan

3 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Okan Buruk en Selçuk İnan speelden 5 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Okan Buruk, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Selçuk İnan. De ploeg van Okan Buruk scoorde 6 keer, die van Selçuk İnan 3 keer.

Alle duels tussen Galatasaray en Kocaelispor · Alle duels tussen Galatasaray en Gazişehir Gaziantep

Per club

Okan Buruk
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Galatasaray2022 - 2026 184 127-27-30 2.22
Akhisar Belediye2016 - 2017 39 13-10-16 1.26
Rizespor2018 31 11-12-8 1.45
Goztepe2016 30 14-7-9 1.63
Gaziantepspor2014 8 4-2-2 1.75
Ajax2025 1 0-0-1 0.00
Selçuk İnan
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Gazişehir Gaziantep2023 - 2024 47 20-7-20 1.43
Kocaelispor2025 - 2026 43 14-10-19 1.21
Kasimpasa2022 2 0-1-1 0.50
Halide Edip Adıvar2025 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Okan Buruk Selçuk İnan
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Süper Lig 167 65% 2.13 80 36% 1.29
Beker van Turkije 41 61% 1.98 11 55% 1.73
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 25 44% 1.52 2 0% 0.50

Seizoen per seizoen

Seizoen Okan Buruk Selçuk İnan
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Galatasaray 18 56% 1.83 Kocaelispor 11 45% 1.45
2025 Galatasaray Ajax 46 70% 2.24 Kocaelispor Halide Edip Adıvar 33 30% 1.18
2024 Galatasaray 52 67% 2.19 Gazişehir Gaziantep 38 39% 1.34
2023 Galatasaray 59 75% 2.36 Gazişehir Gaziantep 9 56% 1.78
2022 Galatasaray 10 60% 1.90 Kasimpasa 2 0% 0.50
2018 Rizespor 31 35% 1.45 - - -
2017 Akhisar Belediye 38 34% 1.29 - - -
2016 Goztepe Akhisar Belediye 31 45% 1.58 - - -
2014 Gaziantepspor 8 50% 1.75 - - -

Okan Buruk vs Selçuk İnan in cijfers

Sinds het seizoen 2014 leidde Okan Buruk 293 wedstrijden die we bijhouden: 169 zeges, 58 gelijke spelen en 66 nederlagen, goed voor 1.93 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Selçuk İnan 93 wedstrijden die we bijhouden: 35 zeges, 18 gelijke spelen en 40 nederlagen, goed voor 1.32 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Okan Buruk, alles over Selçuk İnan, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook