Okan Buruk vs Rıza Çalımbay: de trainers naast elkaar

Filter:
290 - 129 Wedstrijden
57% - 42% Winstpercentage
1.91 - 1.50 Punten per wedstrijd
1.98 - 1.51 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2014. Uit de seizoenen 2015, 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Okan Buruk Rıza Çalımbay
Resultaten
290 Wedstrijden 129
165 Gewonnen 54
58 Gelijk 32
67 Verloren 43
57% Winstpercentage 42%
23% Verliespercentage 33%
1.91 Punten per wedstrijd 1.50
Goals
1.98 Goals voor per wedstrijd 1.51
1.27 Goals tegen per wedstrijd 1.31
0.71 Doelsaldo per wedstrijd 0.20
30% Clean sheets (%) 28%
14% Niet gescoord (%) 26%
59% Beide teams scoorden 52%
63% Meer dan 2,5 goals 53%
Thuis en uit
1.98 Punten per thuiswedstrijd 1.67
1.82 Punten per uitwedstrijd 1.33
59% Thuis gewonnen (%) 48%
54% Uit gewonnen (%) 35%
Reeksen
13 Langste reeks zeges 5
26 Langste reeks zonder nederlaag 9

Okan Buruk tegen Rıza Çalımbay

1 Zeges
2 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Okan Buruk en Rıza Çalımbay speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Okan Buruk, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Rıza Çalımbay. De ploeg van Okan Buruk scoorde 8 keer, die van Rıza Çalımbay 7 keer.

Alle duels tussen Galatasaray en Sivasspor · Alle duels tussen Rizespor en Konyaspor · Alle duels tussen Akhisar Belediye en Trabzonspor

Per club

Okan Buruk
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Galatasaray2022 - 2026 181 123-27-31 2.19
Akhisar Belediye2016 - 2017 39 13-10-16 1.26
Rizespor2018 31 11-12-8 1.45
Goztepe2016 30 14-7-9 1.63
Gaziantepspor2014 8 4-2-2 1.75
Ajax2025 1 0-0-1 0.00
Rıza Çalımbay
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Antalyaspor2016 - 2017 33 17-8-8 1.79
Trabzonspor2017 29 14-8-7 1.72
Sivasspor2022 - 2024 14 4-3-7 1.07
Konyaspor2018 14 5-5-4 1.43
Hatayspor2024 13 3-4-6 1.00
Mersin İdmanyurdu2014 11 5-2-4 1.55
Besiktas2023 8 4-1-3 1.63
Kasimpasa2016 6 1-1-4 0.67
Aydınspor 19232016 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Okan Buruk Rıza Çalımbay
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Süper Lig 164 64% 2.12 101 40% 1.47
Beker van Turkije 41 61% 1.98 23 52% 1.74
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 25 44% 1.52 1 100% 3.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Okan Buruk Rıza Çalımbay
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Galatasaray 14 43% 1.50 - - -
2025 Galatasaray Ajax 47 68% 2.19 - - -
2024 Galatasaray 52 67% 2.19 Hatayspor Sivasspor 22 23% 0.95
2023 Galatasaray 59 75% 2.36 Besiktas 8 50% 1.63
2022 Galatasaray 10 60% 1.90 Sivasspor 5 40% 1.40
2018 Rizespor 31 35% 1.45 Konyaspor 14 36% 1.43
2017 Akhisar Belediye 38 34% 1.29 Trabzonspor Antalyaspor 35 43% 1.60
2016 Goztepe Akhisar Belediye 31 45% 1.58 Antalyaspor Kasimpasa 34 53% 1.76
2014 Gaziantepspor 8 50% 1.75 Mersin İdmanyurdu 11 45% 1.55

Okan Buruk vs Rıza Çalımbay in cijfers

Sinds het seizoen 2014 leidde Okan Buruk 290 wedstrijden die we bijhouden: 165 zeges, 58 gelijke spelen en 67 nederlagen, goed voor 1.91 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2014 leidde Rıza Çalımbay 129 wedstrijden die we bijhouden: 54 zeges, 32 gelijke spelen en 43 nederlagen, goed voor 1.50 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Okan Buruk, alles over Rıza Çalımbay, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook