Ömer Erdoğan vs Şenol Güneş: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Ömer Erdoğan sinds het seizoen 2022, van Şenol Güneş sinds het seizoen 2014. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Şenol Güneş.
Resultaten naast elkaar
| Ömer Erdoğan | Şenol Güneş | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 25 | Wedstrijden | 211 |
| 6 | Gewonnen | 112 |
| 8 | Gelijk | 55 |
| 11 | Verloren | 44 |
| 24% | Winstpercentage | 53% |
| 44% | Verliespercentage | 21% |
| 1.04 | Punten per wedstrijd | 1.85 |
| Goals | ||
| 1.20 | Goals voor per wedstrijd | 1.95 |
| 1.40 | Goals tegen per wedstrijd | 1.19 |
| -0.20 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.75 |
| 20% | Clean sheets (%) | 28% |
| 48% | Niet gescoord (%) | 10% |
| 44% | Beide teams scoorden | 65% |
| 40% | Meer dan 2,5 goals | 61% |
| Thuis en uit | ||
| 1.40 | Punten per thuiswedstrijd | 2.20 |
| 0.50 | Punten per uitwedstrijd | 1.48 |
| 33% | Thuis gewonnen (%) | 65% |
| 10% | Uit gewonnen (%) | 40% |
| Reeksen | ||
| 2 | Langste reeks zeges | 7 |
| 8 | Langste reeks zonder nederlaag | 21 |
Ömer Erdoğan tegen Şenol Güneş
De ploegen van Ömer Erdoğan en Şenol Güneş speelden 2 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Ömer Erdoğan, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Şenol Güneş. De ploeg van Ömer Erdoğan scoorde 1 keer, die van Şenol Güneş 5 keer.
Alle duels tussen Sivasspor en Trabzonspor · Alle duels tussen Ankaragucu en Besiktas
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Sivasspor2024
|
12 | 2-3-7 | 0.75 |
Alanyaspor2023
|
10 | 2-4-4 | 1.00 |
Ankaragucu2022
|
3 | 2-1-0 | 2.33 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Besiktas2015 - 2023
|
174 | 98-43-33 | 1.94 |
Trabzonspor2024
|
24 | 8-7-9 | 1.29 |
Bursaspor2014
|
13 | 6-5-2 | 1.77 |
In dezelfde competities
| Competitie | Ömer Erdoğan | Şenol Güneş | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Süper Lig | 19 | 16% | 0.84 | 125 | 54% | 1.88 |
| Beker van Turkije | 6 | 50% | 1.67 | 36 | 47% | 1.72 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Ömer Erdoğan | Şenol Güneş | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2024 |
|
12 | 17% | 0.75 |
|
24 | 33% | 1.29 |
| 2023 |
|
10 | 20% | 1.00 |
|
18 | 61% | 2.06 |
| 2022 |
|
3 | 67% | 2.33 |
|
7 | 71% | 2.43 |
| 2018 | - | - | - |
|
45 | 53% | 1.82 | |
| 2017 | - | - | - |
|
50 | 56% | 1.92 | |
| 2016 | - | - | - |
|
48 | 58% | 2.04 | |
| 2015 | - | - | - |
|
6 | 33% | 1.17 | |
| 2014 | - | - | - |
|
13 | 46% | 1.77 | |
Ömer Erdoğan vs Şenol Güneş in cijfers
Sinds het seizoen 2022 leidde Ömer Erdoğan 25 wedstrijden die we bijhouden: 6 zeges, 8 gelijke spelen en 11 nederlagen, goed voor 1.04 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2014 leidde Şenol Güneş 211 wedstrijden die we bijhouden: 112 zeges, 55 gelijke spelen en 44 nederlagen, goed voor 1.85 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Ömer Erdoğan, alles over Şenol Güneş, vergelijk andere trainers.



