Nicolas Usaï vs Stéphane Dumont: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Nicolas Usaï sinds het seizoen 2016, van Stéphane Dumont sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Nicolas Usaï.
Resultaten naast elkaar
| Nicolas Usaï | Stéphane Dumont | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 138 | Wedstrijden | 119 |
| 47 | Gewonnen | 48 |
| 45 | Gelijk | 30 |
| 46 | Verloren | 41 |
| 34% | Winstpercentage | 40% |
| 33% | Verliespercentage | 34% |
| 1.35 | Punten per wedstrijd | 1.46 |
| Goals | ||
| 1.36 | Goals voor per wedstrijd | 1.34 |
| 1.41 | Goals tegen per wedstrijd | 1.05 |
| -0.06 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.29 |
| 22% | Clean sheets (%) | 41% |
| 25% | Niet gescoord (%) | 35% |
| 58% | Beide teams scoorden | 37% |
| 53% | Meer dan 2,5 goals | 48% |
| Thuis en uit | ||
| 1.40 | Punten per thuiswedstrijd | 1.42 |
| 1.29 | Punten per uitwedstrijd | 1.51 |
| 36% | Thuis gewonnen (%) | 38% |
| 32% | Uit gewonnen (%) | 42% |
| Reeksen | ||
| 3 | Langste reeks zeges | 4 |
| 10 | Langste reeks zonder nederlaag | 9 |
Nicolas Usaï tegen Stéphane Dumont
De ploegen van Nicolas Usaï en Stéphane Dumont speelden 5 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Nicolas Usaï, 1 keer gelijk en 4 zeges voor Stéphane Dumont. De ploeg van Nicolas Usaï scoorde 2 keer, die van Stéphane Dumont 12 keer.
Alle duels tussen PAU en Estac Troyes · Alle duels tussen PAU en Guingamp
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
PAU2023 - 2025
|
85 | 29-26-30 | 1.33 |
Chateauroux2018 - 2023
|
21 | 6-9-6 | 1.29 |
Stade de Reims2026
|
15 | 6-7-2 | 1.67 |
Sedan2016
|
13 | 3-3-7 | 0.92 |
Nimes2022
|
2 | 2-0-0 | 3.00 |
Athletico Marseille2016
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Estac Troyes2024 - 2026
|
77 | 34-16-27 | 1.53 |
Guingamp2022 - 2024
|
42 | 14-14-14 | 1.33 |
In dezelfde competities
| Competitie | Nicolas Usaï | Stéphane Dumont | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Ligue 2 | 104 | 33% | 1.34 | 92 | 38% | 1.39 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 11 | 27% | 1.18 | 12 | 50% | 1.92 |
| Coupe de France | 8 | 75% | 2.38 | 9 | 67% | 2.11 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Nicolas Usaï | Stéphane Dumont | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
15 | 40% | 1.67 |
|
13 | 38% | 1.46 |
| 2025 |
|
12 | 33% | 1.25 |
|
28 | 54% | 1.86 |
| 2024 |
|
34 | 32% | 1.32 |
|
38 | 39% | 1.34 |
| 2023 |
|
41 | 34% | 1.32 |
|
37 | 32% | 1.30 |
| 2022 |
|
2 | 100% | 3.00 |
|
3 | 33% | 1.33 |
| 2018 |
|
19 | 32% | 1.37 | - | - | - | |
| 2016 |
|
15 | 27% | 1.00 | - | - | - | |
Nicolas Usaï vs Stéphane Dumont in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Nicolas Usaï 138 wedstrijden die we bijhouden: 47 zeges, 45 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.35 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Stéphane Dumont 119 wedstrijden die we bijhouden: 48 zeges, 30 gelijke spelen en 41 nederlagen, goed voor 1.46 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Nicolas Usaï, alles over Stéphane Dumont, vergelijk andere trainers.






