Nicolas Usaï vs Omar Daf: de trainers naast elkaar

Filter:
Nicolas Usaï France · 52 jaar PAU
vs
Omar Daf Senegal · 49 jaar Amiens
138 - 108 Wedstrijden
34% - 33% Winstpercentage
1.35 - 1.26 Punten per wedstrijd
1.36 - 1.00 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Nicolas Usaï sinds het seizoen 2016, van Omar Daf sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Nicolas Usaï. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Omar Daf.

Resultaten naast elkaar

Nicolas Usaï Omar Daf
Resultaten
138 Wedstrijden 108
47 Gewonnen 36
45 Gelijk 28
46 Verloren 44
34% Winstpercentage 33%
33% Verliespercentage 41%
1.35 Punten per wedstrijd 1.26
Goals
1.36 Goals voor per wedstrijd 1.00
1.41 Goals tegen per wedstrijd 1.20
-0.06 Doelsaldo per wedstrijd -0.20
22% Clean sheets (%) 35%
25% Niet gescoord (%) 36%
58% Beide teams scoorden 43%
53% Meer dan 2,5 goals 41%
Thuis en uit
1.40 Punten per thuiswedstrijd 1.44
1.29 Punten per uitwedstrijd 1.07
36% Thuis gewonnen (%) 39%
32% Uit gewonnen (%) 28%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 3
10 Langste reeks zonder nederlaag 5

Nicolas Usaï tegen Omar Daf

2 Zeges
1 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Nicolas Usaï en Omar Daf speelden 6 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Nicolas Usaï, 1 keer gelijk en 3 zeges voor Omar Daf. De ploeg van Nicolas Usaï scoorde 7 keer, die van Omar Daf 10 keer.

Alle duels tussen PAU en Amiens · Alle duels tussen Chateauroux en Sochaux

Per club

Nicolas Usaï
Clubs Wed. W-G-V Ptn
PAU2023 - 2025 85 29-26-30 1.33
Chateauroux2018 - 2023 21 6-9-6 1.29
Stade de Reims2026 15 6-7-2 1.67
Sedan2016 13 3-3-7 0.92
Nimes2022 2 2-0-0 3.00
Athletico Marseille2016 2 1-0-1 1.50
Omar Daf
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Amiens2023 - 2025 87 29-23-35 1.26
Sochaux2018 19 7-5-7 1.37
Dijon2022 2 0-0-2 0.00

In dezelfde competities

Competitie Nicolas Usaï Omar Daf
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Ligue 2 104 33% 1.34 98 35% 1.31
Coupe de France 8 75% 2.38 7 29% 1.00
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 11 27% 1.18 3 0% 0.33

Seizoen per seizoen

Seizoen Nicolas Usaï Omar Daf
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Stade de Reims 15 40% 1.67 - - -
2025 PAU 12 33% 1.25 Amiens 9 22% 0.78
2024 PAU 34 32% 1.32 Amiens 37 35% 1.19
2023 PAU Chateauroux 41 34% 1.32 Amiens 41 34% 1.44
2022 Nimes 2 100% 3.00 Dijon 2 0% 0.00
2018 Chateauroux 19 32% 1.37 Sochaux 19 37% 1.37
2016 Sedan Athletico Marseille 15 27% 1.00 - - -

Nicolas Usaï vs Omar Daf in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Nicolas Usaï 138 wedstrijden die we bijhouden: 47 zeges, 45 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.35 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Omar Daf 108 wedstrijden die we bijhouden: 36 zeges, 28 gelijke spelen en 44 nederlagen, goed voor 1.26 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Nicolas Usaï, alles over Omar Daf, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook