Nenad Sakić vs Sergey Semak: de trainers naast elkaar

Filter:
25 - 254 Wedstrijden
52% - 59% Winstpercentage
1.76 - 1.99 Punten per wedstrijd
1.84 - 1.74 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Nenad Sakić sinds het seizoen 2017, van Sergey Semak sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2024 hebben we geen wedstrijden van Nenad Sakić.

Resultaten naast elkaar

Nenad Sakić Sergey Semak
Resultaten
25 Wedstrijden 254
13 Gewonnen 151
5 Gelijk 52
7 Verloren 51
52% Winstpercentage 59%
28% Verliespercentage 20%
1.76 Punten per wedstrijd 1.99
Goals
1.84 Goals voor per wedstrijd 1.74
1.56 Goals tegen per wedstrijd 0.87
0.28 Doelsaldo per wedstrijd 0.87
12% Clean sheets (%) 44%
12% Niet gescoord (%) 16%
76% Beide teams scoorden 46%
76% Meer dan 2,5 goals 48%
Thuis en uit
1.80 Punten per thuiswedstrijd 2.29
1.70 Punten per uitwedstrijd 1.65
53% Thuis gewonnen (%) 72%
50% Uit gewonnen (%) 45%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 6
7 Langste reeks zonder nederlaag 16

Nenad Sakić tegen Sergey Semak

0 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Nenad Sakić en Sergey Semak speelden 2 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Nenad Sakić, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Sergey Semak. De ploeg van Nenad Sakić scoorde 2 keer, die van Sergey Semak 5 keer.

Alle duels tussen Spartak Moscow en Zenit Saint Petersburg

Per club

Nenad Sakić
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Spartak Moscow2025 17 10-4-3 2.00
Napredak2017 8 3-1-4 1.25
Sergey Semak
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Zenit Saint Petersburg2018 - 2026 213 136-39-38 2.10
FC UFA2016 - 2017 41 15-13-13 1.41

In dezelfde competities

Competitie Nenad Sakić Sergey Semak
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Premjar-Liga 8 38% 1.50 163 56% 1.90
Beker van Rusland 3 67% 2.33 47 70% 2.28
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 6 83% 2.50 33 67% 2.18

Seizoen per seizoen

Seizoen Nenad Sakić Sergey Semak
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Zenit Saint Petersburg 29 69% 2.24
2025 Spartak Moscow 17 59% 2.00 Zenit Saint Petersburg 39 69% 2.28
2024 - - - Zenit Saint Petersburg 47 68% 2.19
2023 - - - Zenit Saint Petersburg 42 55% 1.90
2022 - - - Zenit Saint Petersburg 8 50% 1.75
2021 - - - Zenit Saint Petersburg 1 0% 1.00
2020 - - - Zenit Saint Petersburg 1 0% 0.00
2019 - - - Zenit Saint Petersburg 5 100% 3.00
2018 - - - Zenit Saint Petersburg 41 61% 1.95
2017 Napredak 8 38% 1.25 FC UFA 29 38% 1.48
2016 - - - FC UFA 12 33% 1.25

Nenad Sakić vs Sergey Semak in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Nenad Sakić 25 wedstrijden die we bijhouden: 13 zeges, 5 gelijke spelen en 7 nederlagen, goed voor 1.76 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Sergey Semak 254 wedstrijden die we bijhouden: 151 zeges, 52 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 1.99 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Nenad Sakić, alles over Sergey Semak, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook