Nicolás Ricardo Larcamón vs Robert Dante Siboldi Badiola: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Nicolás Ricardo Larcamón sinds het seizoen 2016, van Robert Dante Siboldi Badiola sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Nicolás Ricardo Larcamón. Uit het seizoen 2021 hebben we geen wedstrijden van Robert Dante Siboldi Badiola.
Resultaten naast elkaar
| Nicolás Ricardo Larcamón | Robert Dante Siboldi Badiola | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 126 | Wedstrijden | 111 |
| 52 | Gewonnen | 43 |
| 33 | Gelijk | 37 |
| 41 | Verloren | 31 |
| 41% | Winstpercentage | 39% |
| 33% | Verliespercentage | 28% |
| 1.50 | Punten per wedstrijd | 1.50 |
| Goals | ||
| 1.43 | Goals voor per wedstrijd | 1.55 |
| 1.28 | Goals tegen per wedstrijd | 1.31 |
| 0.15 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.24 |
| 36% | Clean sheets (%) | 25% |
| 25% | Niet gescoord (%) | 26% |
| 49% | Beide teams scoorden | 56% |
| 50% | Meer dan 2,5 goals | 52% |
| Thuis en uit | ||
| 1.67 | Punten per thuiswedstrijd | 1.84 |
| 1.31 | Punten per uitwedstrijd | 1.11 |
| 48% | Thuis gewonnen (%) | 50% |
| 34% | Uit gewonnen (%) | 26% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 4 |
| 13 | Langste reeks zonder nederlaag | 11 |
Nicolás Ricardo Larcamón tegen Robert Dante Siboldi Badiola
De ploegen van Nicolás Ricardo Larcamón en Robert Dante Siboldi Badiola speelden 4 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Nicolás Ricardo Larcamón, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Robert Dante Siboldi Badiola. De ploeg van Nicolás Ricardo Larcamón scoorde 6 keer, die van Robert Dante Siboldi Badiola 2 keer.
Alle duels tussen Cruz Azul en Mazatlán · Alle duels tussen Leon en Tigres UANL
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Leon2022 - 2023
|
47 | 21-13-13 | 1.62 |
Huachipato2018
|
30 | 10-9-11 | 1.30 |
Cruz Azul2025
|
19 | 9-6-4 | 1.74 |
Necaxa2024
|
16 | 7-3-6 | 1.50 |
Deportivo Anzoategui2016 - 2017
|
9 | 4-1-4 | 1.44 |
Cruzeiro2024
|
2 | 0-1-1 | 0.50 |
Puebla2022
|
2 | 0-0-2 | 0.00 |
Sporting Gijon2026
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Tigres UANL2022 - 2024
|
47 | 21-18-8 | 1.72 |
Santos Laguna2017 - 2018
|
32 | 16-8-8 | 1.75 |
Mazatlán2025
|
18 | 3-7-8 | 0.89 |
Veracruz2018
|
11 | 0-4-7 | 0.36 |
Cruz Azul2019 - 2020
|
3 | 3-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Nicolás Ricardo Larcamón | Robert Dante Siboldi Badiola | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Liga MX | 71 | 44% | 1.59 | 97 | 36% | 1.42 |
| CONCACAF Champions Cup | 7 | 86% | 2.57 | 8 | 50% | 1.88 |
| Leagues Cup | 4 | 0% | 0.50 | 6 | 67% | 2.17 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Nicolás Ricardo Larcamón | Robert Dante Siboldi Badiola | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
1 | 100% | 3.00 | - | - | - | |
| 2025 |
|
19 | 47% | 1.74 |
|
18 | 17% | 0.89 |
| 2024 |
|
18 | 39% | 1.39 |
|
5 | 40% | 1.80 |
| 2023 |
|
29 | 45% | 1.59 |
|
36 | 44% | 1.69 |
| 2022 |
|
20 | 40% | 1.50 |
|
6 | 50% | 1.83 |
| 2020 | - | - | - |
|
2 | 100% | 3.00 | |
| 2019 | - | - | - |
|
1 | 100% | 3.00 | |
| 2018 |
|
30 | 33% | 1.30 |
|
14 | 14% | 0.71 |
| 2017 |
|
7 | 57% | 1.86 |
|
29 | 48% | 1.72 |
| 2016 |
|
2 | 0% | 0.00 | - | - | - | |
Nicolás Ricardo Larcamón vs Robert Dante Siboldi Badiola in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Nicolás Ricardo Larcamón 126 wedstrijden die we bijhouden: 52 zeges, 33 gelijke spelen en 41 nederlagen, goed voor 1.50 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Robert Dante Siboldi Badiola 111 wedstrijden die we bijhouden: 43 zeges, 37 gelijke spelen en 31 nederlagen, goed voor 1.50 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Nicolás Ricardo Larcamón, alles over Robert Dante Siboldi Badiola, vergelijk andere trainers.









