Nenad Lalatović vs Vladan Milojević: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Nenad Lalatović. Uit de seizoenen 2019, 2021 hebben we geen wedstrijden van Vladan Milojević.
Resultaten naast elkaar
| Nenad Lalatović | Vladan Milojević | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 144 | Wedstrijden | 212 |
| 66 | Gewonnen | 137 |
| 38 | Gelijk | 40 |
| 40 | Verloren | 35 |
| 46% | Winstpercentage | 65% |
| 28% | Verliespercentage | 17% |
| 1.64 | Punten per wedstrijd | 2.13 |
| Goals | ||
| 1.45 | Goals voor per wedstrijd | 2.10 |
| 1.03 | Goals tegen per wedstrijd | 0.91 |
| 0.42 | Doelsaldo per wedstrijd | 1.19 |
| 41% | Clean sheets (%) | 44% |
| 26% | Niet gescoord (%) | 16% |
| 44% | Beide teams scoorden | 46% |
| 47% | Meer dan 2,5 goals | 59% |
| Thuis en uit | ||
| 1.76 | Punten per thuiswedstrijd | 2.26 |
| 1.51 | Punten per uitwedstrijd | 1.99 |
| 51% | Thuis gewonnen (%) | 69% |
| 40% | Uit gewonnen (%) | 60% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 10 |
| 20 | Langste reeks zonder nederlaag | 33 |
Nenad Lalatović tegen Vladan Milojević
De ploegen van Nenad Lalatović en Vladan Milojević speelden 7 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Nenad Lalatović, 1 keer gelijk en 6 zeges voor Vladan Milojević. De ploeg van Nenad Lalatović scoorde 4 keer, die van Vladan Milojević 19 keer.
Alle duels tussen Mladost Lucani en FK Crvena Zvezda · Alle duels tussen Vojvodina en FK Crvena Zvezda · Alle duels tussen Radnicki NIS en FK Crvena Zvezda
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Cukaricki2016 - 2017
|
45 | 24-10-11 | 1.82 |
Vojvodina2016 - 2024
|
43 | 22-12-9 | 1.81 |
Radnicki NIS2018
|
19 | 11-6-2 | 2.05 |
FK Spartak Zdrepceva KRV2023 - 2024
|
13 | 3-2-8 | 0.85 |
Mladost Lucani2025
|
12 | 3-3-6 | 1.00 |
Mladost Novi Sad2022
|
6 | 2-4-0 | 1.67 |
Zorya Luhansk2023
|
5 | 1-1-3 | 0.80 |
Serbia U212017
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
FK Crvena Zvezda2017 - 2025
|
157 | 115-24-18 | 2.35 |
Panionios2016
|
32 | 15-8-9 | 1.66 |
Apollon Limassol2023
|
11 | 5-2-4 | 1.55 |
Apoel Nicosia2022
|
10 | 2-6-2 | 1.20 |
Levski Sofia2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Al-Ahli Jeddah2020
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Nenad Lalatović | Vladan Milojević | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Mozzart Bet Superliga | 120 | 48% | 1.72 | 110 | 86% | 2.70 |
| UEFA Europa League | 13 | 46% | 1.69 | 16 | 44% | 1.63 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 6 | 17% | 0.67 | 9 | 56% | 1.89 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Nenad Lalatović | Vladan Milojević | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2025 |
|
12 | 25% | 1.00 |
|
18 | 56% | 1.83 |
| 2024 |
|
16 | 31% | 1.31 |
|
45 | 76% | 2.36 |
| 2023 |
|
17 | 24% | 0.88 |
|
24 | 67% | 2.17 |
| 2022 |
|
6 | 33% | 1.67 |
|
10 | 20% | 1.20 |
| 2020 | - | - | - |
|
1 | 0% | 0.00 | |
| 2018 |
|
19 | 58% | 2.05 |
|
33 | 70% | 2.30 |
| 2017 |
|
33 | 45% | 1.64 |
|
49 | 76% | 2.43 |
| 2016 |
|
41 | 63% | 2.07 |
|
32 | 47% | 1.66 |
Nenad Lalatović vs Vladan Milojević in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Nenad Lalatović 144 wedstrijden die we bijhouden: 66 zeges, 38 gelijke spelen en 40 nederlagen, goed voor 1.64 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Vladan Milojević 212 wedstrijden die we bijhouden: 137 zeges, 40 gelijke spelen en 35 nederlagen, goed voor 2.13 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Nenad Lalatović, alles over Vladan Milojević, vergelijk andere trainers.










