Niko Kovač vs Urs Fischer: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Niko Kovač | Urs Fischer | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 218 | Wedstrijden | 143 |
| 109 | Gewonnen | 67 |
| 46 | Gelijk | 38 |
| 63 | Verloren | 38 |
| 50% | Winstpercentage | 47% |
| 29% | Verliespercentage | 27% |
| 1.71 | Punten per wedstrijd | 1.67 |
| Goals | ||
| 1.81 | Goals voor per wedstrijd | 1.89 |
| 1.24 | Goals tegen per wedstrijd | 1.32 |
| 0.57 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.57 |
| 29% | Clean sheets (%) | 29% |
| 21% | Niet gescoord (%) | 18% |
| 54% | Beide teams scoorden | 57% |
| 61% | Meer dan 2,5 goals | 62% |
| Thuis en uit | ||
| 1.79 | Punten per thuiswedstrijd | 1.80 |
| 1.64 | Punten per uitwedstrijd | 1.55 |
| 52% | Thuis gewonnen (%) | 52% |
| 48% | Uit gewonnen (%) | 42% |
| Reeksen | ||
| 7 | Langste reeks zeges | 6 |
| 11 | Langste reeks zonder nederlaag | 16 |
Niko Kovač tegen Urs Fischer
De ploegen van Niko Kovač en Urs Fischer speelden 4 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Niko Kovač, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Urs Fischer. De ploeg van Niko Kovač scoorde 9 keer, die van Urs Fischer 3 keer.
Alle duels tussen Borussia Dortmund en FSV Mainz 05 · Alle duels tussen VfL Wolfsburg en Union Berlin
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Eintracht Frankfurt2016 - 2017
|
73 | 29-19-25 | 1.45 |
Borussia Dortmund2024 - 2026
|
71 | 40-13-18 | 1.87 |
Bayern Munich2018
|
45 | 32-8-5 | 2.31 |
VfL Wolfsburg2022 - 2023
|
28 | 8-6-14 | 1.07 |
HEBC2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Union Berlin2018 - 2023
|
62 | 23-18-21 | 1.40 |
FSV Mainz 052025 - 2026
|
41 | 20-11-10 | 1.73 |
FC Basel 18932016
|
39 | 24-9-6 | 2.08 |
Krieschow2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Niko Kovač | Urs Fischer | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| 1. Bundesliga | 157 | 48% | 1.67 | 39 | 28% | 1.10 |
| DFB Pokal | 24 | 63% | 2.04 | 8 | 50% | 1.50 |
| UEFA Champions League | 20 | 50% | 1.75 | 8 | 0% | 0.25 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 10 | 40% | 1.40 | 15 | 80% | 2.47 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Niko Kovač | Urs Fischer | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
14 | 50% | 1.64 |
|
14 | 64% | 2.07 |
| 2025 |
|
40 | 55% | 1.88 |
|
28 | 39% | 1.50 |
| 2024 |
|
18 | 61% | 1.94 | - | - | - | |
| 2023 |
|
27 | 30% | 1.11 |
|
20 | 30% | 0.95 |
| 2022 |
|
1 | 0% | 0.00 |
|
6 | 33% | 1.33 |
| 2018 |
|
45 | 71% | 2.31 |
|
36 | 42% | 1.67 |
| 2017 |
|
35 | 49% | 1.66 | - | - | - | |
| 2016 |
|
38 | 32% | 1.26 |
|
39 | 62% | 2.08 |
Niko Kovač vs Urs Fischer in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Niko Kovač 218 wedstrijden die we bijhouden: 109 zeges, 46 gelijke spelen en 63 nederlagen, goed voor 1.71 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Urs Fischer 143 wedstrijden die we bijhouden: 67 zeges, 38 gelijke spelen en 38 nederlagen, goed voor 1.67 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Niko Kovač, alles over Urs Fischer, vergelijk andere trainers.






