Niko Kovač vs Sebastian Hoeneß: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Niko Kovač sinds het seizoen 2016, van Sebastian Hoeneß sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Niko Kovač | Sebastian Hoeneß | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 217 | Wedstrijden | 151 |
| 109 | Gewonnen | 88 |
| 46 | Gelijk | 26 |
| 62 | Verloren | 37 |
| 50% | Winstpercentage | 58% |
| 29% | Verliespercentage | 25% |
| 1.72 | Punten per wedstrijd | 1.92 |
| Goals | ||
| 1.82 | Goals voor per wedstrijd | 2.28 |
| 1.24 | Goals tegen per wedstrijd | 1.30 |
| 0.58 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.99 |
| 29% | Clean sheets (%) | 30% |
| 21% | Niet gescoord (%) | 12% |
| 54% | Beide teams scoorden | 60% |
| 62% | Meer dan 2,5 goals | 73% |
| Thuis en uit | ||
| 1.79 | Punten per thuiswedstrijd | 2.11 |
| 1.65 | Punten per uitwedstrijd | 1.74 |
| 52% | Thuis gewonnen (%) | 65% |
| 49% | Uit gewonnen (%) | 52% |
| Reeksen | ||
| 7 | Langste reeks zeges | 10 |
| 11 | Langste reeks zonder nederlaag | 10 |
Niko Kovač tegen Sebastian Hoeneß
De ploegen van Niko Kovač en Sebastian Hoeneß speelden 5 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Niko Kovač, 0 keer gelijk en 3 zeges voor Sebastian Hoeneß. De ploeg van Niko Kovač scoorde 7 keer, die van Sebastian Hoeneß 8 keer.
Alle duels tussen Borussia Dortmund en VfB Stuttgart · Alle duels tussen VfL Wolfsburg en VfB Stuttgart
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Eintracht Frankfurt2016 - 2017
|
73 | 29-19-25 | 1.45 |
Borussia Dortmund2024 - 2026
|
70 | 40-13-17 | 1.90 |
Bayern Munich2018
|
45 | 32-8-5 | 2.31 |
VfL Wolfsburg2022 - 2023
|
28 | 8-6-14 | 1.07 |
HEBC2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
VfB Stuttgart2022 - 2026
|
138 | 82-21-35 | 1.93 |
Bayern München U192017 - 2018
|
11 | 6-4-1 | 2.00 |
Hollenbach2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Eintracht Frankfurt2025
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Niko Kovač | Sebastian Hoeneß | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| 1. Bundesliga | 157 | 48% | 1.67 | 92 | 52% | 1.75 |
| DFB Pokal | 24 | 63% | 2.04 | 15 | 80% | 2.47 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 10 | 40% | 1.40 | 18 | 78% | 2.44 |
| UEFA Champions League | 19 | 53% | 1.84 | 7 | 57% | 1.86 |
| DFL-Supercup | 2 | 50% | 1.50 | 1 | 0% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Niko Kovač | Sebastian Hoeneß | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
13 | 54% | 1.77 |
|
16 | 63% | 1.94 |
| 2025 |
|
40 | 55% | 1.88 |
|
38 | 55% | 1.84 |
| 2024 |
|
18 | 61% | 1.94 |
|
47 | 51% | 1.74 |
| 2023 |
|
27 | 30% | 1.11 |
|
36 | 69% | 2.19 |
| 2022 |
|
1 | 0% | 0.00 |
|
3 | 67% | 2.00 |
| 2018 |
|
45 | 71% | 2.31 |
|
4 | 50% | 2.00 |
| 2017 |
|
35 | 49% | 1.66 |
|
7 | 57% | 2.00 |
| 2016 |
|
38 | 32% | 1.26 | - | - | - | |
Niko Kovač vs Sebastian Hoeneß in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Niko Kovač 217 wedstrijden die we bijhouden: 109 zeges, 46 gelijke spelen en 62 nederlagen, goed voor 1.72 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Sebastian Hoeneß 151 wedstrijden die we bijhouden: 88 zeges, 26 gelijke spelen en 37 nederlagen, goed voor 1.92 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Niko Kovač, alles over Sebastian Hoeneß, vergelijk andere trainers.






