Niko Kovač vs Ralph Hasenhüttl: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Niko Kovač. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Ralph Hasenhüttl.
Resultaten naast elkaar
| Niko Kovač | Ralph Hasenhüttl | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 218 | Wedstrijden | 138 |
| 109 | Gewonnen | 62 |
| 46 | Gelijk | 28 |
| 63 | Verloren | 48 |
| 50% | Winstpercentage | 45% |
| 29% | Verliespercentage | 35% |
| 1.71 | Punten per wedstrijd | 1.55 |
| Goals | ||
| 1.81 | Goals voor per wedstrijd | 1.72 |
| 1.24 | Goals tegen per wedstrijd | 1.53 |
| 0.57 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.20 |
| 29% | Clean sheets (%) | 22% |
| 21% | Niet gescoord (%) | 18% |
| 54% | Beide teams scoorden | 63% |
| 61% | Meer dan 2,5 goals | 64% |
| Thuis en uit | ||
| 1.79 | Punten per thuiswedstrijd | 1.69 |
| 1.64 | Punten per uitwedstrijd | 1.40 |
| 52% | Thuis gewonnen (%) | 49% |
| 48% | Uit gewonnen (%) | 40% |
| Reeksen | ||
| 7 | Langste reeks zeges | 7 |
| 11 | Langste reeks zonder nederlaag | 12 |
Niko Kovač tegen Ralph Hasenhüttl
De ploegen van Niko Kovač en Ralph Hasenhüttl speelden 5 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Niko Kovač, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Ralph Hasenhüttl. De ploeg van Niko Kovač scoorde 9 keer, die van Ralph Hasenhüttl 8 keer.
Alle duels tussen Borussia Dortmund en VfL Wolfsburg · Alle duels tussen Eintracht Frankfurt en RB Leipzig
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Eintracht Frankfurt2016 - 2017
|
73 | 29-19-25 | 1.45 |
Borussia Dortmund2024 - 2026
|
71 | 40-13-18 | 1.87 |
Bayern Munich2018
|
45 | 32-8-5 | 2.31 |
VfL Wolfsburg2022 - 2023
|
28 | 8-6-14 | 1.07 |
HEBC2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
RB Leipzig2016 - 2017
|
74 | 38-14-22 | 1.73 |
VfL Wolfsburg2023 - 2024
|
40 | 15-8-17 | 1.33 |
Southampton2018
|
23 | 8-6-9 | 1.30 |
Wolfsberger AC2024
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Niko Kovač | Ralph Hasenhüttl | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| 1. Bundesliga | 157 | 48% | 1.67 | 95 | 48% | 1.64 |
| DFB Pokal | 24 | 63% | 2.04 | 5 | 60% | 2.00 |
| UEFA Champions League | 20 | 50% | 1.75 | 6 | 33% | 1.17 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 10 | 40% | 1.40 | 4 | 25% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Niko Kovač | Ralph Hasenhüttl | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
14 | 50% | 1.64 | - | - | - | |
| 2025 |
|
40 | 55% | 1.88 | - | - | - | |
| 2024 |
|
18 | 61% | 1.94 |
|
33 | 36% | 1.33 |
| 2023 |
|
27 | 30% | 1.11 |
|
8 | 50% | 1.50 |
| 2022 |
|
1 | 0% | 0.00 | - | - | - | |
| 2018 |
|
45 | 71% | 2.31 |
|
23 | 35% | 1.30 |
| 2017 |
|
35 | 49% | 1.66 |
|
42 | 45% | 1.55 |
| 2016 |
|
38 | 32% | 1.26 |
|
32 | 59% | 1.97 |
Niko Kovač vs Ralph Hasenhüttl in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Niko Kovač 218 wedstrijden die we bijhouden: 109 zeges, 46 gelijke spelen en 63 nederlagen, goed voor 1.71 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Ralph Hasenhüttl 138 wedstrijden die we bijhouden: 62 zeges, 28 gelijke spelen en 48 nederlagen, goed voor 1.55 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Niko Kovač, alles over Ralph Hasenhüttl, vergelijk andere trainers.





