Niels Frederiksen vs Rafał Górak: de trainers naast elkaar

Filter:
Niels Frederiksen Denmark · 55 jaar Lech Poznan
vs
Rafał Górak Poland · 53 jaar GKS Katowice
50 - 140 Wedstrijden
50% - 37% Winstpercentage
1.68 - 1.42 Punten per wedstrijd
1.56 - 1.40 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Niels Frederiksen sinds het seizoen 2016, van Rafał Górak sinds het seizoen 2019. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 hebben we geen wedstrijden van Niels Frederiksen.

Resultaten naast elkaar

Niels Frederiksen Rafał Górak
Resultaten
50 Wedstrijden 140
25 Gewonnen 52
9 Gelijk 43
16 Verloren 45
50% Winstpercentage 37%
32% Verliespercentage 32%
1.68 Punten per wedstrijd 1.42
Goals
1.56 Goals voor per wedstrijd 1.40
1.32 Goals tegen per wedstrijd 1.27
0.24 Doelsaldo per wedstrijd 0.13
36% Clean sheets (%) 31%
24% Niet gescoord (%) 24%
50% Beide teams scoorden 54%
58% Meer dan 2,5 goals 51%
Thuis en uit
2.00 Punten per thuiswedstrijd 1.60
1.38 Punten per uitwedstrijd 1.24
63% Thuis gewonnen (%) 44%
38% Uit gewonnen (%) 29%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 4
10 Langste reeks zonder nederlaag 11

Niels Frederiksen tegen Rafał Górak

2 Zeges
1 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Niels Frederiksen en Rafał Górak speelden 3 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Niels Frederiksen, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Rafał Górak. De ploeg van Niels Frederiksen scoorde 5 keer, die van Rafał Górak 2 keer.

Alle duels tussen Lech Poznan en GKS Katowice

Per club

Niels Frederiksen
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Lech Poznan2024 - 2026 43 23-8-12 1.79
Denmark U232016 4 1-1-2 1.00
Denmark U212017 2 1-0-1 1.50
Gryf Słupsk2025 1 0-0-1 0.00
Rafał Górak
Clubs Wed. W-G-V Ptn
GKS Katowice2019 - 2026 140 52-43-45 1.42

In dezelfde competities

Competitie Niels Frederiksen Rafał Górak
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Ekstraklasa 36 56% 1.86 35 40% 1.40
Beker van Polen - Puchar Polski 1 0% 0.00 9 33% 1.22
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 3 33% 1.33 4 75% 2.25

Seizoen per seizoen

Seizoen Niels Frederiksen Rafał Górak
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Lech Poznan 3 33% 1.00 GKS Katowice 2 100% 3.00
2025 Lech Poznan Gryf Słupsk 15 40% 1.53 GKS Katowice 15 53% 1.67
2024 Lech Poznan 26 62% 1.96 GKS Katowice 25 36% 1.32
2023 - - - GKS Katowice 27 44% 1.63
2022 - - - GKS Katowice 33 27% 1.24
2021 - - - GKS Katowice 35 34% 1.37
2020 - - - GKS Katowice 1 0% 0.00
2019 - - - GKS Katowice 2 0% 1.00
2017 Denmark U21 2 50% 1.50 - - -
2016 Denmark U23 4 25% 1.00 - - -

Niels Frederiksen vs Rafał Górak in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Niels Frederiksen 50 wedstrijden die we bijhouden: 25 zeges, 9 gelijke spelen en 16 nederlagen, goed voor 1.68 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2019 leidde Rafał Górak 140 wedstrijden die we bijhouden: 52 zeges, 43 gelijke spelen en 45 nederlagen, goed voor 1.42 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Niels Frederiksen, alles over Rafał Górak, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook