Mladen Bartulović vs Roman Hryhorchuk: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Mladen Bartulović sinds het seizoen 2022, van Roman Hryhorchuk sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2020, 2021, 2025 hebben we geen wedstrijden van Roman Hryhorchuk.
Resultaten naast elkaar
| Mladen Bartulović | Roman Hryhorchuk | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 38 | Wedstrijden | 137 |
| 18 | Gewonnen | 59 |
| 6 | Gelijk | 25 |
| 14 | Verloren | 53 |
| 47% | Winstpercentage | 43% |
| 37% | Verliespercentage | 39% |
| 1.58 | Punten per wedstrijd | 1.47 |
| Goals | ||
| 1.24 | Goals voor per wedstrijd | 1.39 |
| 1.16 | Goals tegen per wedstrijd | 1.14 |
| 0.08 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.26 |
| 24% | Clean sheets (%) | 33% |
| 26% | Niet gescoord (%) | 30% |
| 55% | Beide teams scoorden | 45% |
| 55% | Meer dan 2,5 goals | 49% |
| Thuis en uit | ||
| 1.75 | Punten per thuiswedstrijd | 1.59 |
| 1.39 | Punten per uitwedstrijd | 1.35 |
| 55% | Thuis gewonnen (%) | 48% |
| 39% | Uit gewonnen (%) | 38% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 5 |
| 5 | Langste reeks zonder nederlaag | 10 |
Mladen Bartulović tegen Roman Hryhorchuk
De ploegen van Mladen Bartulović en Roman Hryhorchuk speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Mladen Bartulović, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Roman Hryhorchuk. De ploeg van Mladen Bartulović scoorde 3 keer, die van Roman Hryhorchuk 2 keer.
Alle duels tussen FC Kharkiv en Chornomorets · Alle duels tussen Zorya Luhansk en LNZ Cherkasy
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Zorya Luhansk2023 - 2025
|
27 | 10-5-12 | 1.30 |
FC Kharkiv2025 - 2026
|
8 | 6-1-1 | 2.38 |
Inhulets'2022
|
3 | 2-0-1 | 2.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
FC Astana2018 - 2019
|
57 | 37-7-13 | 2.07 |
Chornomorets2022 - 2026
|
52 | 16-10-26 | 1.12 |
Qabala2016 - 2017
|
15 | 4-2-9 | 0.93 |
LNZ Cherkasy2024
|
13 | 2-6-5 | 0.92 |
In dezelfde competities
| Competitie | Mladen Bartulović | Roman Hryhorchuk | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premier League Oekraïne | 30 | 40% | 1.37 | 64 | 28% | 1.09 |
| UEFA Europa League | 1 | 100% | 3.00 | 21 | 33% | 1.10 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 7 | 71% | 2.29 | 1 | 0% | 0.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Mladen Bartulović | Roman Hryhorchuk | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
1 | 100% | 3.00 |
|
1 | 0% | 0.00 |
| 2025 |
|
8 | 63% | 2.13 | - | - | - | |
| 2024 |
|
25 | 36% | 1.24 |
|
13 | 15% | 0.92 |
| 2023 |
|
1 | 100% | 3.00 |
|
23 | 30% | 1.00 |
| 2022 |
|
3 | 67% | 2.00 |
|
28 | 32% | 1.25 |
| 2019 | - | - | - |
|
28 | 71% | 2.21 | |
| 2018 | - | - | - |
|
29 | 59% | 1.93 | |
| 2017 | - | - | - |
|
4 | 25% | 1.00 | |
| 2016 | - | - | - |
|
11 | 27% | 0.91 | |
Mladen Bartulović vs Roman Hryhorchuk in cijfers
Sinds het seizoen 2022 leidde Mladen Bartulović 38 wedstrijden die we bijhouden: 18 zeges, 6 gelijke spelen en 14 nederlagen, goed voor 1.58 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Roman Hryhorchuk 137 wedstrijden die we bijhouden: 59 zeges, 25 gelijke spelen en 53 nederlagen, goed voor 1.47 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Mladen Bartulović, alles over Roman Hryhorchuk, vergelijk andere trainers.




