Mikhail Galaktionov vs Rashid Rakhimov: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Mikhail Galaktionov sinds het seizoen 2017, van Rashid Rakhimov sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Mikhail Galaktionov. Uit het seizoen 2022 hebben we geen wedstrijden van Rashid Rakhimov.
Resultaten naast elkaar
| Mikhail Galaktionov | Rashid Rakhimov | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 165 | Wedstrijden | 140 |
| 78 | Gewonnen | 59 |
| 45 | Gelijk | 34 |
| 42 | Verloren | 47 |
| 47% | Winstpercentage | 42% |
| 25% | Verliespercentage | 34% |
| 1.69 | Punten per wedstrijd | 1.51 |
| Goals | ||
| 1.67 | Goals voor per wedstrijd | 1.21 |
| 1.15 | Goals tegen per wedstrijd | 1.22 |
| 0.52 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.01 |
| 33% | Clean sheets (%) | 30% |
| 19% | Niet gescoord (%) | 32% |
| 55% | Beide teams scoorden | 45% |
| 48% | Meer dan 2,5 goals | 44% |
| Thuis en uit | ||
| 1.96 | Punten per thuiswedstrijd | 1.60 |
| 1.37 | Punten per uitwedstrijd | 1.42 |
| 56% | Thuis gewonnen (%) | 44% |
| 37% | Uit gewonnen (%) | 40% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 4 |
| 11 | Langste reeks zonder nederlaag | 6 |
Mikhail Galaktionov tegen Rashid Rakhimov
De ploegen van Mikhail Galaktionov en Rashid Rakhimov speelden 7 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Mikhail Galaktionov, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Rashid Rakhimov. De ploeg van Mikhail Galaktionov scoorde 9 keer, die van Rashid Rakhimov 4 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Lokomotiv Moscow2022 - 2026
|
140 | 67-39-34 | 1.71 |
Russia U212021
|
12 | 7-2-3 | 1.92 |
Akhmat Grozny2017
|
9 | 2-3-4 | 1.00 |
Nizhny Novgorod2022
|
4 | 2-1-1 | 1.75 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Rubin2023 - 2025
|
87 | 35-19-33 | 1.43 |
Akhmat Grozny2016 - 2019
|
51 | 22-15-14 | 1.59 |
FC UFA2020
|
2 | 2-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Mikhail Galaktionov | Rashid Rakhimov | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premjar-Liga | 101 | 44% | 1.63 | 118 | 42% | 1.51 |
| Beker van Rusland | 30 | 47% | 1.63 | 19 | 37% | 1.26 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 22 | 59% | 1.91 | 3 | 100% | 3.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Mikhail Galaktionov | Rashid Rakhimov | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
28 | 43% | 1.57 | - | - | - | |
| 2025 |
|
36 | 47% | 1.67 |
|
14 | 57% | 1.86 |
| 2024 |
|
37 | 54% | 1.86 |
|
39 | 41% | 1.41 |
| 2023 |
|
35 | 49% | 1.80 |
|
34 | 32% | 1.26 |
| 2022 |
|
8 | 38% | 1.38 | - | - | - | |
| 2021 |
|
12 | 58% | 1.92 | - | - | - | |
| 2020 | - | - | - |
|
2 | 100% | 3.00 | |
| 2019 | - | - | - |
|
1 | 0% | 1.00 | |
| 2018 | - | - | - |
|
22 | 41% | 1.59 | |
| 2017 |
|
9 | 22% | 1.00 | - | - | - | |
| 2016 | - | - | - |
|
28 | 46% | 1.61 | |
Mikhail Galaktionov vs Rashid Rakhimov in cijfers
Sinds het seizoen 2017 leidde Mikhail Galaktionov 165 wedstrijden die we bijhouden: 78 zeges, 45 gelijke spelen en 42 nederlagen, goed voor 1.69 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Rashid Rakhimov 140 wedstrijden die we bijhouden: 59 zeges, 34 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 1.51 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Mikhail Galaktionov, alles over Rashid Rakhimov, vergelijk andere trainers.





