Mikhail Galaktionov vs Nenad Sakić: de trainers naast elkaar

Filter:
165 - 25 Wedstrijden
47% - 52% Winstpercentage
1.69 - 1.76 Punten per wedstrijd
1.67 - 1.84 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2017. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Mikhail Galaktionov. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2024 hebben we geen wedstrijden van Nenad Sakić.

Resultaten naast elkaar

Mikhail Galaktionov Nenad Sakić
Resultaten
165 Wedstrijden 25
78 Gewonnen 13
45 Gelijk 5
42 Verloren 7
47% Winstpercentage 52%
25% Verliespercentage 28%
1.69 Punten per wedstrijd 1.76
Goals
1.67 Goals voor per wedstrijd 1.84
1.15 Goals tegen per wedstrijd 1.56
0.52 Doelsaldo per wedstrijd 0.28
33% Clean sheets (%) 12%
19% Niet gescoord (%) 12%
55% Beide teams scoorden 76%
48% Meer dan 2,5 goals 76%
Thuis en uit
1.96 Punten per thuiswedstrijd 1.80
1.37 Punten per uitwedstrijd 1.70
56% Thuis gewonnen (%) 53%
37% Uit gewonnen (%) 50%
Reeksen
6 Langste reeks zeges 3
11 Langste reeks zonder nederlaag 7

Mikhail Galaktionov tegen Nenad Sakić

1 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Mikhail Galaktionov en Nenad Sakić speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Mikhail Galaktionov, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Nenad Sakić. De ploeg van Mikhail Galaktionov scoorde 6 keer, die van Nenad Sakić 5 keer.

Alle duels tussen Lokomotiv Moscow en Spartak Moscow

Per club

Mikhail Galaktionov
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Lokomotiv Moscow2022 - 2026 140 67-39-34 1.71
Russia U212021 12 7-2-3 1.92
Akhmat Grozny2017 9 2-3-4 1.00
Nizhny Novgorod2022 4 2-1-1 1.75
Nenad Sakić
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Spartak Moscow2025 17 10-4-3 2.00
Napredak2017 8 3-1-4 1.25

In dezelfde competities

Competitie Mikhail Galaktionov Nenad Sakić
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Premjar-Liga 101 44% 1.63 8 38% 1.50
Beker van Rusland 30 47% 1.63 3 67% 2.33
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 22 59% 1.91 6 83% 2.50

Seizoen per seizoen

Seizoen Mikhail Galaktionov Nenad Sakić
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Lokomotiv Moscow 28 43% 1.57 - - -
2025 Lokomotiv Moscow 36 47% 1.67 Spartak Moscow 17 59% 2.00
2024 Lokomotiv Moscow 37 54% 1.86 - - -
2023 Lokomotiv Moscow 35 49% 1.80 - - -
2022 Lokomotiv Moscow Nizhny Novgorod 8 38% 1.38 - - -
2021 Russia U21 12 58% 1.92 - - -
2017 Akhmat Grozny 9 22% 1.00 Napredak 8 38% 1.25

Mikhail Galaktionov vs Nenad Sakić in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Mikhail Galaktionov 165 wedstrijden die we bijhouden: 78 zeges, 45 gelijke spelen en 42 nederlagen, goed voor 1.69 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Nenad Sakić 25 wedstrijden die we bijhouden: 13 zeges, 5 gelijke spelen en 7 nederlagen, goed voor 1.76 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Mikhail Galaktionov, alles over Nenad Sakić, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook