José Luis Mendilibar Etxebarria vs Rui Carlos Pinho da Vitória: de trainers naast elkaar

Filter:
254 - 171 Wedstrijden
46% - 64% Winstpercentage
1.63 - 2.09 Punten per wedstrijd
1.52 - 2.01 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van José Luis Mendilibar Etxebarria. Uit de seizoenen 2019, 2021, 2025 hebben we geen wedstrijden van Rui Carlos Pinho da Vitória.

Resultaten naast elkaar

José Luis Mendilibar Etxebarria Rui Carlos Pinho da Vitória
Resultaten
254 Wedstrijden 171
116 Gewonnen 109
66 Gelijk 31
72 Verloren 31
46% Winstpercentage 64%
28% Verliespercentage 18%
1.63 Punten per wedstrijd 2.09
Goals
1.52 Goals voor per wedstrijd 2.01
1.14 Goals tegen per wedstrijd 0.99
0.38 Doelsaldo per wedstrijd 1.02
34% Clean sheets (%) 39%
24% Niet gescoord (%) 9%
49% Beide teams scoorden 53%
49% Meer dan 2,5 goals 58%
Thuis en uit
1.90 Punten per thuiswedstrijd 2.34
1.38 Punten per uitwedstrijd 1.83
55% Thuis gewonnen (%) 73%
37% Uit gewonnen (%) 54%
Reeksen
6 Langste reeks zeges 11
25 Langste reeks zonder nederlaag 22

José Luis Mendilibar Etxebarria tegen Rui Carlos Pinho da Vitória

3 Zeges
2 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van José Luis Mendilibar Etxebarria en Rui Carlos Pinho da Vitória speelden 5 keer tegen elkaar: 3 zeges voor José Luis Mendilibar Etxebarria, 2 keer gelijk en 0 zeges voor Rui Carlos Pinho da Vitória. De ploeg van José Luis Mendilibar Etxebarria scoorde 8 keer, die van Rui Carlos Pinho da Vitória 4 keer.

Alle duels tussen Olympiakos Piraeus en Panathinaikos

Per club

José Luis Mendilibar Etxebarria
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Olympiakos Piraeus2023 - 2026 122 74-24-24 2.02
Eibar2016 - 2018 114 39-33-42 1.32
Sevilla2022 - 2023 17 3-9-5 1.06
Ellas Syros2025 1 0-0-1 0.00
Rui Carlos Pinho da Vitória
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Benfica2016 - 2018 106 66-21-19 2.07
Panathinaikos2024 35 21-5-9 1.94
Egypte2022 - 2024 14 9-4-1 2.21
Al-Nassr2018 - 2020 14 12-0-2 2.57
Al-Wasl FC2026 2 1-1-0 2.00

In dezelfde competities

Competitie José Luis Mendilibar Etxebarria Rui Carlos Pinho da Vitória
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Super League 67 67% 2.22 23 61% 2.00
UEFA Champions League 11 18% 1.00 20 20% 0.85
Beker van Griekenland 12 58% 1.92 4 50% 1.75
UEFA Europa Conference League 7 86% 2.57 8 63% 1.88

Seizoen per seizoen

Seizoen José Luis Mendilibar Etxebarria Rui Carlos Pinho da Vitória
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Olympiakos Piraeus 12 42% 1.50 Al-Wasl FC 2 50% 2.00
2025 Olympiakos Piraeus Ellas Syros 41 56% 1.90 - - -
2024 Olympiakos Piraeus 52 63% 2.12 Panathinaikos Egypte 36 61% 1.97
2023 Olympiakos Piraeus Sevilla 30 47% 1.63 Egypte 10 50% 1.90
2022 Sevilla 5 40% 1.80 Egypte 3 100% 3.00
2020 - - - Al-Nassr 3 67% 2.00
2018 Eibar 40 28% 1.20 Benfica Al-Nassr 32 66% 2.13
2017 Eibar 37 38% 1.38 Benfica 41 61% 1.98
2016 Eibar 37 38% 1.38 Benfica 44 68% 2.27

José Luis Mendilibar Etxebarria vs Rui Carlos Pinho da Vitória in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde José Luis Mendilibar Etxebarria 254 wedstrijden die we bijhouden: 116 zeges, 66 gelijke spelen en 72 nederlagen, goed voor 1.63 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Rui Carlos Pinho da Vitória 171 wedstrijden die we bijhouden: 109 zeges, 31 gelijke spelen en 31 nederlagen, goed voor 2.09 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over José Luis Mendilibar Etxebarria, alles over Rui Carlos Pinho da Vitória, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook