Mehmet Altıparmak vs Osman Özköylü: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2014. Uit de seizoenen 2016, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Mehmet Altıparmak. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Osman Özköylü.
Resultaten naast elkaar
| Mehmet Altıparmak | Osman Özköylü | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 169 | Wedstrijden | 188 |
| 86 | Gewonnen | 75 |
| 37 | Gelijk | 50 |
| 46 | Verloren | 63 |
| 51% | Winstpercentage | 40% |
| 27% | Verliespercentage | 34% |
| 1.75 | Punten per wedstrijd | 1.46 |
| Goals | ||
| 1.76 | Goals voor per wedstrijd | 1.45 |
| 1.14 | Goals tegen per wedstrijd | 1.20 |
| 0.62 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.25 |
| 31% | Clean sheets (%) | 34% |
| 20% | Niet gescoord (%) | 29% |
| 54% | Beide teams scoorden | 48% |
| 55% | Meer dan 2,5 goals | 53% |
| Thuis en uit | ||
| 1.99 | Punten per thuiswedstrijd | 1.68 |
| 1.51 | Punten per uitwedstrijd | 1.24 |
| 60% | Thuis gewonnen (%) | 47% |
| 42% | Uit gewonnen (%) | 32% |
| Reeksen | ||
| 7 | Langste reeks zeges | 9 |
| 11 | Langste reeks zonder nederlaag | 10 |
Mehmet Altıparmak tegen Osman Özköylü
De ploegen van Mehmet Altıparmak en Osman Özköylü speelden 8 keer tegen elkaar: 5 zeges voor Mehmet Altıparmak, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Osman Özköylü. De ploeg van Mehmet Altıparmak scoorde 13 keer, die van Osman Özköylü 10 keer.
Alle duels tussen Amed en Erokspor · Alle duels tussen Erokspor en Pendikspor · Alle duels tussen Gazişehir Gaziantep en Osmanlispor
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Erokspor2022 - 2024
|
55 | 35-8-12 | 2.05 |
Erzurum BB2017 - 2018
|
28 | 11-11-6 | 1.57 |
Denizlispor2014 - 2015
|
24 | 8-5-11 | 1.21 |
Gazişehir Gaziantep2018
|
20 | 10-3-7 | 1.65 |
Amed2025
|
14 | 9-3-2 | 2.14 |
Alanyaspor2014
|
11 | 5-2-4 | 1.55 |
Elazığspor2017
|
9 | 4-3-2 | 1.67 |
Serik Belediyespor2024
|
6 | 3-1-2 | 1.67 |
Osmanlispor2023
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
Adanaspor2014
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Osmanlispor2014 - 2018
|
36 | 21-9-6 | 2.00 |
Erokspor2024 - 2025
|
27 | 13-9-5 | 1.78 |
Samsunspor2016
|
27 | 7-7-13 | 1.04 |
Adana Demirspor2015
|
21 | 10-5-6 | 1.67 |
Pendikspor2022 - 2024
|
14 | 3-4-7 | 0.93 |
Şanlıurfaspor2014
|
13 | 4-6-3 | 1.38 |
Erzurum BB2017
|
11 | 3-4-4 | 1.18 |
Manisa BBSK2023
|
10 | 3-3-4 | 1.20 |
Denizlispor2018
|
9 | 5-1-3 | 1.78 |
76 Iğdır Belediyespor2024
|
7 | 1-1-5 | 0.57 |
Adanaspor2017
|
6 | 2-0-4 | 1.00 |
Sivasspor2016
|
6 | 2-1-3 | 1.17 |
Antalyaspor2026
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Mehmet Altıparmak | Osman Özköylü | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| TFF 1. Lig | 110 | 47% | 1.67 | 170 | 41% | 1.48 |
| Beker van Turkije | 8 | 38% | 1.25 | 10 | 60% | 1.90 |
| Süper Lig | 6 | 0% | 0.33 | 7 | 0% | 0.57 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Mehmet Altıparmak | Osman Özköylü | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
1 | 100% | 3.00 | |
| 2025 |
|
14 | 64% | 2.14 |
|
19 | 53% | 1.95 |
| 2024 |
|
22 | 45% | 1.59 |
|
20 | 30% | 1.05 |
| 2023 |
|
37 | 70% | 2.24 |
|
17 | 18% | 0.94 |
| 2022 |
|
3 | 67% | 2.00 |
|
2 | 50% | 1.50 |
| 2018 |
|
27 | 41% | 1.41 |
|
30 | 60% | 1.97 |
| 2017 |
|
30 | 47% | 1.80 |
|
17 | 29% | 1.12 |
| 2016 | - | - | - |
|
33 | 27% | 1.06 | |
| 2015 |
|
14 | 21% | 0.93 |
|
21 | 48% | 1.67 |
| 2014 |
|
22 | 50% | 1.64 |
|
28 | 43% | 1.68 |
Mehmet Altıparmak vs Osman Özköylü in cijfers
Sinds het seizoen 2014 leidde Mehmet Altıparmak 169 wedstrijden die we bijhouden: 86 zeges, 37 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.75 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2014 leidde Osman Özköylü 188 wedstrijden die we bijhouden: 75 zeges, 50 gelijke spelen en 63 nederlagen, goed voor 1.46 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Mehmet Altıparmak, alles over Osman Özköylü, vergelijk andere trainers.









