Mattia Croci-Torti vs Ricardo Moniz: de trainers naast elkaar

Filter:
vs
Ricardo Moniz Netherlands ยท 62 jaar FC Zurich
113 - 115 Wedstrijden
43% - 39% Winstpercentage
1.50 - 1.37 Punten per wedstrijd
1.58 - 1.55 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Mattia Croci-Torti sinds het seizoen 2023, van Ricardo Moniz sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Ricardo Moniz.

Resultaten naast elkaar

Mattia Croci-Torti Ricardo Moniz
Resultaten
113 Wedstrijden 115
49 Gewonnen 45
22 Gelijk 23
42 Verloren 47
43% Winstpercentage 39%
37% Verliespercentage 41%
1.50 Punten per wedstrijd 1.37
Goals
1.58 Goals voor per wedstrijd 1.55
1.57 Goals tegen per wedstrijd 1.79
0.02 Doelsaldo per wedstrijd -0.24
25% Clean sheets (%) 17%
20% Niet gescoord (%) 23%
58% Beide teams scoorden 63%
58% Meer dan 2,5 goals 64%
Thuis en uit
1.61 Punten per thuiswedstrijd 1.66
1.37 Punten per uitwedstrijd 1.09
46% Thuis gewonnen (%) 48%
41% Uit gewonnen (%) 30%
Reeksen
6 Langste reeks zeges 4
9 Langste reeks zonder nederlaag 6

Mattia Croci-Torti tegen Ricardo Moniz

1 Zeges
1 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Mattia Croci-Torti en Ricardo Moniz speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Mattia Croci-Torti, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Ricardo Moniz. De ploeg van Mattia Croci-Torti scoorde 6 keer, die van Ricardo Moniz 7 keer.

Alle duels tussen FC Lugano en FC Zurich

Per club

Mattia Croci-Torti
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC Lugano2023 - 2026 113 49-22-42 1.50
Ricardo Moniz
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC Zurich2023 - 2024 42 18-7-17 1.45
FC Eindhoven2016 35 15-6-14 1.46
AS Trencin2018 - 2025 20 7-5-8 1.30
NK Slaven Belupo2023 7 1-3-3 0.86
Randers FC2017 6 2-1-3 1.17
Excelsior2018 5 2-1-2 1.40

In dezelfde competities

Competitie Mattia Croci-Torti Ricardo Moniz
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Raiffeisen Super League 83 47% 1.59 38 47% 1.58
UEFA Europa Conference League 16 44% 1.44 3 0% 0.33
UEFA Europa League 7 14% 0.71 8 50% 1.88
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 6 33% 1.50 3 0% 0.33

Seizoen per seizoen

Seizoen Mattia Croci-Torti Ricardo Moniz
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 FC Lugano 1 100% 3.00 - - -
2025 FC Lugano 17 41% 1.41 AS Trencin 7 29% 1.00
2024 FC Lugano 49 41% 1.47 FC Zurich 37 38% 1.32
2023 FC Lugano 46 46% 1.52 NK Slaven Belupo FC Zurich 12 42% 1.50
2018 - - - AS Trencin Excelsior 18 39% 1.44
2017 - - - Randers FC 6 33% 1.17
2016 - - - FC Eindhoven 35 43% 1.46

Mattia Croci-Torti vs Ricardo Moniz in cijfers

Sinds het seizoen 2023 leidde Mattia Croci-Torti 113 wedstrijden die we bijhouden: 49 zeges, 22 gelijke spelen en 42 nederlagen, goed voor 1.50 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Ricardo Moniz 115 wedstrijden die we bijhouden: 45 zeges, 23 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 1.37 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Mattia Croci-Torti, alles over Ricardo Moniz, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook