Martí Cifuentes Corvillo Bajare vs Ryan Glen Mason: de trainers naast elkaar

Filter:
vs
Ryan Glen Mason England · 35 jaar West Brom
149 - 21 Wedstrijden
34% - 29% Winstpercentage
1.34 - 1.00 Punten per wedstrijd
1.36 - 1.19 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Martí Cifuentes Corvillo Bajare sinds het seizoen 2018, van Ryan Glen Mason sinds het seizoen 2025. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Martí Cifuentes Corvillo Bajare.

Resultaten naast elkaar

Martí Cifuentes Corvillo Bajare Ryan Glen Mason
Resultaten
149 Wedstrijden 21
50 Gewonnen 6
50 Gelijk 3
49 Verloren 12
34% Winstpercentage 29%
33% Verliespercentage 57%
1.34 Punten per wedstrijd 1.00
Goals
1.36 Goals voor per wedstrijd 1.19
1.39 Goals tegen per wedstrijd 1.62
-0.03 Doelsaldo per wedstrijd -0.43
21% Clean sheets (%) 14%
23% Niet gescoord (%) 29%
64% Beide teams scoorden 62%
52% Meer dan 2,5 goals 57%
Thuis en uit
1.51 Punten per thuiswedstrijd 2.00
1.14 Punten per uitwedstrijd 0.25
40% Thuis gewonnen (%) 56%
26% Uit gewonnen (%) 8%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 1
12 Langste reeks zonder nederlaag 4

Martí Cifuentes Corvillo Bajare tegen Ryan Glen Mason

1 Zeges
1 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Martí Cifuentes Corvillo Bajare en Ryan Glen Mason speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Martí Cifuentes Corvillo Bajare, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Ryan Glen Mason. De ploeg van Martí Cifuentes Corvillo Bajare scoorde 3 keer, die van Ryan Glen Mason 2 keer.

Alle duels tussen Leicester en West Brom

Per club

Martí Cifuentes Corvillo Bajare
Clubs Wed. W-G-V Ptn
QPR2023 - 2024 77 25-23-29 1.27
Hammarby FF2023 31 13-10-8 1.58
Leicester2025 21 6-8-7 1.24
Sandefjord2018 15 3-7-5 1.07
Portland Timbers2026 5 3-2-0 2.20
Ryan Glen Mason
Clubs Wed. W-G-V Ptn
West Brom2025 21 6-3-12 1.00

In dezelfde competities

Competitie Martí Cifuentes Corvillo Bajare Ryan Glen Mason
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Championship 91 32% 1.27 18 28% 0.94
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 5 60% 2.00 2 50% 1.50
EFL Carabao Cup 4 25% 1.25 1 0% 1.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Martí Cifuentes Corvillo Bajare Ryan Glen Mason
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Portland Timbers 5 60% 2.20 - - -
2025 Leicester 21 29% 1.24 West Brom 21 29% 1.00
2024 QPR 48 27% 1.10 - - -
2023 Hammarby FF QPR 60 42% 1.57 - - -
2018 Sandefjord 15 20% 1.07 - - -

Martí Cifuentes Corvillo Bajare vs Ryan Glen Mason in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde Martí Cifuentes Corvillo Bajare 149 wedstrijden die we bijhouden: 50 zeges, 50 gelijke spelen en 49 nederlagen, goed voor 1.34 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2025 leidde Ryan Glen Mason 21 wedstrijden die we bijhouden: 6 zeges, 3 gelijke spelen en 12 nederlagen, goed voor 1.00 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Martí Cifuentes Corvillo Bajare, alles over Ryan Glen Mason, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook