Mark Gordon Robins vs Steven Schumacher: de trainers naast elkaar

Filter:
258 - 107 Wedstrijden
37% - 43% Winstpercentage
1.37 - 1.50 Punten per wedstrijd
1.28 - 1.50 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Mark Gordon Robins sinds het seizoen 2016, van Steven Schumacher sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Mark Gordon Robins.

Resultaten naast elkaar

Mark Gordon Robins Steven Schumacher
Resultaten
258 Wedstrijden 107
96 Gewonnen 46
66 Gelijk 23
96 Verloren 38
37% Winstpercentage 43%
37% Verliespercentage 36%
1.37 Punten per wedstrijd 1.50
Goals
1.28 Goals voor per wedstrijd 1.50
1.21 Goals tegen per wedstrijd 1.35
0.07 Doelsaldo per wedstrijd 0.15
28% Clean sheets (%) 32%
27% Niet gescoord (%) 22%
53% Beide teams scoorden 52%
47% Meer dan 2,5 goals 54%
Thuis en uit
1.56 Punten per thuiswedstrijd 1.83
1.15 Punten per uitwedstrijd 1.20
43% Thuis gewonnen (%) 54%
30% Uit gewonnen (%) 33%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 4
10 Langste reeks zonder nederlaag 12

Mark Gordon Robins tegen Steven Schumacher

3 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Mark Gordon Robins en Steven Schumacher speelden 4 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Mark Gordon Robins, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Steven Schumacher. De ploeg van Mark Gordon Robins scoorde 4 keer, die van Steven Schumacher 2 keer.

Alle duels tussen Stoke City en Bolton ยท Alle duels tussen Coventry en Stoke City ยท Alle duels tussen Coventry en Plymouth

Per club

Mark Gordon Robins
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Coventry2016 - 2024 175 68-43-64 1.41
Stoke City2024 - 2026 80 27-23-30 1.30
Notts County2017 2 1-0-1 1.50
Southampton2025 1 0-0-1 0.00
Steven Schumacher
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Bolton2024 - 2026 45 22-10-13 1.69
Stoke City2023 - 2024 31 13-5-13 1.42
Plymouth2022 - 2024 31 11-8-12 1.32

In dezelfde competities

Competitie Mark Gordon Robins Steven Schumacher
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Championship 128 35% 1.32 51 35% 1.25
League One 49 37% 1.35 36 47% 1.67
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 12 33% 1.33 6 83% 2.67
FA Cup 13 54% 1.77 2 0% 0.00
EFL Trophy 6 17% 0.83 8 38% 1.38
EFL Carabao Cup 8 25% 1.00 4 75% 2.50

Seizoen per seizoen

Seizoen Mark Gordon Robins Steven Schumacher
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Stoke City 15 47% 1.67 Bolton 1 0% 0.00
2025 Stoke City Southampton 45 31% 1.20 Bolton 26 58% 2.00
2024 Stoke City Coventry 42 31% 1.19 Bolton Stoke City 27 44% 1.48
2023 Coventry 50 42% 1.52 Stoke City Plymouth 47 36% 1.30
2022 Coventry 4 25% 1.25 Plymouth 6 33% 1.33
2018 Coventry 45 33% 1.27 - - -
2017 Coventry Notts County 47 45% 1.57 - - -
2016 Coventry 10 40% 1.30 - - -

Mark Gordon Robins vs Steven Schumacher in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Mark Gordon Robins 258 wedstrijden die we bijhouden: 96 zeges, 66 gelijke spelen en 96 nederlagen, goed voor 1.37 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Steven Schumacher 107 wedstrijden die we bijhouden: 46 zeges, 23 gelijke spelen en 38 nederlagen, goed voor 1.50 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Mark Gordon Robins, alles over Steven Schumacher, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook