Mark Gordon Robins vs Nathan Jason Jones: de trainers naast elkaar

Filter:
257 - 277 Wedstrijden
37% - 44% Winstpercentage
1.37 - 1.60 Punten per wedstrijd
1.28 - 1.49 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Mark Gordon Robins Nathan Jason Jones
Resultaten
257 Wedstrijden 277
95 Gewonnen 121
66 Gelijk 81
96 Verloren 75
37% Winstpercentage 44%
37% Verliespercentage 27%
1.37 Punten per wedstrijd 1.60
Goals
1.28 Goals voor per wedstrijd 1.49
1.21 Goals tegen per wedstrijd 1.08
0.07 Doelsaldo per wedstrijd 0.41
28% Clean sheets (%) 35%
27% Niet gescoord (%) 23%
53% Beide teams scoorden 52%
47% Meer dan 2,5 goals 49%
Thuis en uit
1.56 Punten per thuiswedstrijd 1.85
1.13 Punten per uitwedstrijd 1.35
43% Thuis gewonnen (%) 53%
29% Uit gewonnen (%) 34%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 6
10 Langste reeks zonder nederlaag 13

Mark Gordon Robins tegen Nathan Jason Jones

3 Zeges
1 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Mark Gordon Robins en Nathan Jason Jones speelden 4 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Mark Gordon Robins, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Nathan Jason Jones. De ploeg van Mark Gordon Robins scoorde 12 keer, die van Nathan Jason Jones 2 keer.

Alle duels tussen Stoke City en Charlton · Alle duels tussen Coventry en Luton

Per club

Mark Gordon Robins
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Coventry2016 - 2024 175 68-43-64 1.41
Stoke City2024 - 2026 79 26-23-30 1.28
Notts County2017 2 1-0-1 1.50
Southampton2025 1 0-0-1 0.00
Nathan Jason Jones
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Charlton2023 - 2026 125 54-32-39 1.55
Luton2016 - 2023 125 61-36-28 1.75
Stoke City2018 18 2-10-6 0.89
Southampton2022 - 2025 7 4-1-2 1.86
West Brom2026 1 0-1-0 1.00
Notts County2017 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Mark Gordon Robins Nathan Jason Jones
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Championship 127 35% 1.31 67 24% 1.12
League One 49 37% 1.35 74 54% 1.88
League Two 42 45% 1.60 78 44% 1.65
FA Cup 13 54% 1.77 14 57% 1.79
EFL Trophy 6 17% 0.83 20 60% 2.00
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 12 33% 1.33 11 55% 1.91
EFL Carabao Cup 8 25% 1.00 13 38% 1.15

Seizoen per seizoen

Seizoen Mark Gordon Robins Nathan Jason Jones
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Stoke City 14 43% 1.57 Charlton West Brom 17 41% 1.53
2025 Stoke City Southampton 45 31% 1.20 Charlton Southampton 46 30% 1.20
2024 Stoke City Coventry 42 31% 1.19 Charlton 52 56% 1.87
2023 Coventry 50 42% 1.52 Charlton Luton 15 33% 1.53
2022 Coventry 4 25% 1.25 Southampton 6 67% 2.00
2018 Coventry 45 33% 1.27 Luton Stoke City 43 40% 1.53
2017 Coventry Notts County 47 45% 1.57 Luton Notts County 48 52% 1.85
2016 Coventry 10 40% 1.30 Luton 50 40% 1.52

Mark Gordon Robins vs Nathan Jason Jones in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Mark Gordon Robins 257 wedstrijden die we bijhouden: 95 zeges, 66 gelijke spelen en 96 nederlagen, goed voor 1.37 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Nathan Jason Jones 277 wedstrijden die we bijhouden: 121 zeges, 81 gelijke spelen en 75 nederlagen, goed voor 1.60 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Mark Gordon Robins, alles over Nathan Jason Jones, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook