Marinus Dijkhuizen vs Maurice Steijn: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Marinus Dijkhuizen. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Maurice Steijn.
Resultaten naast elkaar
| Marinus Dijkhuizen | Maurice Steijn | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 105 | Wedstrijden | 177 |
| 41 | Gewonnen | 68 |
| 24 | Gelijk | 40 |
| 40 | Verloren | 69 |
| 39% | Winstpercentage | 38% |
| 38% | Verliespercentage | 39% |
| 1.40 | Punten per wedstrijd | 1.38 |
| Goals | ||
| 1.70 | Goals voor per wedstrijd | 1.47 |
| 1.69 | Goals tegen per wedstrijd | 1.49 |
| 0.01 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.02 |
| 18% | Clean sheets (%) | 28% |
| 20% | Niet gescoord (%) | 25% |
| 68% | Beide teams scoorden | 51% |
| 68% | Meer dan 2,5 goals | 55% |
| Thuis en uit | ||
| 1.63 | Punten per thuiswedstrijd | 1.39 |
| 1.20 | Punten per uitwedstrijd | 1.37 |
| 45% | Thuis gewonnen (%) | 39% |
| 34% | Uit gewonnen (%) | 38% |
| Reeksen | ||
| 7 | Langste reeks zeges | 5 |
| 8 | Langste reeks zonder nederlaag | 11 |
Marinus Dijkhuizen tegen Maurice Steijn
De ploegen van Marinus Dijkhuizen en Maurice Steijn speelden 4 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Marinus Dijkhuizen, 3 keer gelijk en 1 zeges voor Maurice Steijn. De ploeg van Marinus Dijkhuizen scoorde 5 keer, die van Maurice Steijn 7 keer.
Alle duels tussen De Graafschap en Sparta Rotterdam ยท Alle duels tussen Excelsior en Ajax ยท Alle duels tussen NAC Breda en VVV Venlo
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Excelsior2022 - 2024
|
40 | 11-9-20 | 1.05 |
De Graafschap2024 - 2025
|
37 | 18-9-10 | 1.70 |
NAC Breda2016
|
16 | 8-3-5 | 1.69 |
Cambuur2017
|
12 | 4-3-5 | 1.25 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
VVV Venlo2016 - 2018
|
100 | 43-22-35 | 1.51 |
Sparta Rotterdam2022 - 2026
|
62 | 23-13-26 | 1.32 |
Ajax2023
|
15 | 2-5-8 | 0.73 |
In dezelfde competities
| Competitie | Marinus Dijkhuizen | Maurice Steijn | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Eredivisie | 35 | 23% | 0.94 | 122 | 29% | 1.12 |
| Eerste Divisie | 59 | 49% | 1.69 | 31 | 74% | 2.32 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 5 | 20% | 1.00 | 11 | 45% | 1.55 |
| KNVB Beker | 6 | 50% | 1.50 | 10 | 50% | 1.60 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Marinus Dijkhuizen | Maurice Steijn | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
1 | 100% | 3.00 | |
| 2025 |
|
16 | 50% | 1.81 |
|
32 | 41% | 1.34 |
| 2024 |
|
23 | 48% | 1.65 |
|
23 | 30% | 1.26 |
| 2023 |
|
36 | 25% | 0.97 |
|
15 | 13% | 0.73 |
| 2022 |
|
2 | 50% | 1.50 |
|
6 | 33% | 1.17 |
| 2018 | - | - | - |
|
33 | 33% | 1.21 | |
| 2017 |
|
12 | 33% | 1.25 |
|
34 | 24% | 1.06 |
| 2016 |
|
16 | 50% | 1.69 |
|
33 | 73% | 2.27 |
Marinus Dijkhuizen vs Maurice Steijn in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Marinus Dijkhuizen 105 wedstrijden die we bijhouden: 41 zeges, 24 gelijke spelen en 40 nederlagen, goed voor 1.40 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Maurice Steijn 177 wedstrijden die we bijhouden: 68 zeges, 40 gelijke spelen en 69 nederlagen, goed voor 1.38 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Marinus Dijkhuizen, alles over Maurice Steijn, vergelijk andere trainers.


