Marco Alexandre Saraiva da Silva vs Sean Mark Dyche: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Marco Alexandre Saraiva da Silva sinds het seizoen 2015, van Sean Mark Dyche sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2021 hebben we geen wedstrijden van Marco Alexandre Saraiva da Silva. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Sean Mark Dyche.
Resultaten naast elkaar
| Marco Alexandre Saraiva da Silva | Sean Mark Dyche | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 243 | Wedstrijden | 192 |
| 102 | Gewonnen | 63 |
| 52 | Gelijk | 50 |
| 89 | Verloren | 79 |
| 42% | Winstpercentage | 33% |
| 37% | Verliespercentage | 41% |
| 1.47 | Punten per wedstrijd | 1.24 |
| Goals | ||
| 1.54 | Goals voor per wedstrijd | 1.08 |
| 1.37 | Goals tegen per wedstrijd | 1.36 |
| 0.17 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.28 |
| 26% | Clean sheets (%) | 32% |
| 23% | Niet gescoord (%) | 33% |
| 56% | Beide teams scoorden | 45% |
| 56% | Meer dan 2,5 goals | 46% |
| Thuis en uit | ||
| 1.74 | Punten per thuiswedstrijd | 1.53 |
| 1.19 | Punten per uitwedstrijd | 0.97 |
| 52% | Thuis gewonnen (%) | 43% |
| 32% | Uit gewonnen (%) | 23% |
| Reeksen | ||
| 8 | Langste reeks zeges | 4 |
| 13 | Langste reeks zonder nederlaag | 8 |
Marco Alexandre Saraiva da Silva tegen Sean Mark Dyche
De ploegen van Marco Alexandre Saraiva da Silva en Sean Mark Dyche speelden 8 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Marco Alexandre Saraiva da Silva, 4 keer gelijk en 1 zeges voor Sean Mark Dyche. De ploeg van Marco Alexandre Saraiva da Silva scoorde 11 keer, die van Sean Mark Dyche 5 keer.
Alle duels tussen Fulham en Everton ยท Alle duels tussen Everton en Burnley ยท Alle duels tussen Watford en Burnley
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Fulham2022 - 2025
|
134 | 53-30-51 | 1.41 |
Everton2018
|
38 | 16-10-12 | 1.53 |
Watford2017
|
24 | 8-5-11 | 1.21 |
Hull City2016
|
21 | 7-3-11 | 1.14 |
Benfica2026
|
18 | 13-2-3 | 2.28 |
Olympiakos Piraeus2015
|
8 | 5-2-1 | 2.13 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Burnley2016 - 2018
|
117 | 38-26-53 | 1.20 |
Everton2023 - 2024
|
74 | 25-23-26 | 1.32 |
Nottingham Forest2025
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Marco Alexandre Saraiva da Silva | Sean Mark Dyche | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premier League | 183 | 36% | 1.30 | 159 | 31% | 1.17 |
| EFL Carabao Cup | 15 | 40% | 1.60 | 9 | 56% | 2.00 |
| FA Cup | 15 | 60% | 1.93 | 8 | 38% | 1.25 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 7 | 71% | 2.14 | 10 | 40% | 1.60 |
| UEFA Europa League | 7 | 71% | 2.29 | 6 | 33% | 1.50 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Marco Alexandre Saraiva da Silva | Sean Mark Dyche | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
18 | 72% | 2.28 | - | - | - | |
| 2025 |
|
41 | 41% | 1.44 |
|
1 | 0% | 1.00 |
| 2024 |
|
45 | 40% | 1.44 |
|
26 | 23% | 1.12 |
| 2023 |
|
45 | 36% | 1.29 |
|
48 | 40% | 1.44 |
| 2022 |
|
3 | 67% | 2.33 | - | - | - | |
| 2018 |
|
38 | 42% | 1.53 |
|
41 | 29% | 1.07 |
| 2017 |
|
24 | 33% | 1.21 |
|
36 | 36% | 1.42 |
| 2016 |
|
21 | 33% | 1.14 |
|
40 | 33% | 1.13 |
| 2015 |
|
8 | 63% | 2.13 | - | - | - | |
Marco Alexandre Saraiva da Silva vs Sean Mark Dyche in cijfers
Sinds het seizoen 2015 leidde Marco Alexandre Saraiva da Silva 243 wedstrijden die we bijhouden: 102 zeges, 52 gelijke spelen en 89 nederlagen, goed voor 1.47 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Sean Mark Dyche 192 wedstrijden die we bijhouden: 63 zeges, 50 gelijke spelen en 79 nederlagen, goed voor 1.24 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Marco Alexandre Saraiva da Silva, alles over Sean Mark Dyche, vergelijk andere trainers.



