Maurice Verberne vs Marinus Dijkhuizen: de trainers naast elkaar

Filter:
94 - 105 Wedstrijden
35% - 39% Winstpercentage
1.24 - 1.40 Punten per wedstrijd
1.57 - 1.70 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Maurice Verberne sinds het seizoen 2022, van Marinus Dijkhuizen sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Marinus Dijkhuizen.

Resultaten naast elkaar

Maurice Verberne Marinus Dijkhuizen
Resultaten
94 Wedstrijden 105
33 Gewonnen 41
18 Gelijk 24
43 Verloren 40
35% Winstpercentage 39%
46% Verliespercentage 38%
1.24 Punten per wedstrijd 1.40
Goals
1.57 Goals voor per wedstrijd 1.70
1.86 Goals tegen per wedstrijd 1.69
-0.29 Doelsaldo per wedstrijd 0.01
22% Clean sheets (%) 18%
28% Niet gescoord (%) 20%
52% Beide teams scoorden 68%
68% Meer dan 2,5 goals 68%
Thuis en uit
1.13 Punten per thuiswedstrijd 1.63
1.35 Punten per uitwedstrijd 1.20
30% Thuis gewonnen (%) 45%
40% Uit gewonnen (%) 34%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 7
5 Langste reeks zonder nederlaag 8

Maurice Verberne tegen Marinus Dijkhuizen

1 Zeges
0 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Maurice Verberne en Marinus Dijkhuizen speelden 3 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Maurice Verberne, 0 keer gelijk en 2 zeges voor Marinus Dijkhuizen. De ploeg van Maurice Verberne scoorde 2 keer, die van Marinus Dijkhuizen 7 keer.

Alle duels tussen FC Eindhoven en De Graafschap ยท Alle duels tussen MVV en Excelsior

Per club

Maurice Verberne
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC Eindhoven2024 - 2025 54 17-11-26 1.15
MVV2022 - 2023 39 15-7-17 1.33
Willem II2023 1 1-0-0 3.00
Marinus Dijkhuizen
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Excelsior2022 - 2024 40 11-9-20 1.05
De Graafschap2024 - 2025 37 18-9-10 1.70
NAC Breda2016 16 8-3-5 1.69
Cambuur2017 12 4-3-5 1.25

In dezelfde competities

Competitie Maurice Verberne Marinus Dijkhuizen
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Eerste Divisie 85 36% 1.29 59 49% 1.69
Eredivisie 2 0% 0.00 35 23% 0.94
KNVB Beker 4 25% 0.75 6 50% 1.50
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 3 33% 1.33 5 20% 1.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Maurice Verberne Marinus Dijkhuizen
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 FC Eindhoven 15 20% 0.73 De Graafschap 16 50% 1.81
2024 FC Eindhoven 39 36% 1.31 De Graafschap Excelsior 23 48% 1.65
2023 MVV Willem II 37 43% 1.49 Excelsior 36 25% 0.97
2022 MVV 3 0% 0.00 Excelsior 2 50% 1.50
2017 - - - Cambuur 12 33% 1.25
2016 - - - NAC Breda 16 50% 1.69

Maurice Verberne vs Marinus Dijkhuizen in cijfers

Sinds het seizoen 2022 leidde Maurice Verberne 94 wedstrijden die we bijhouden: 33 zeges, 18 gelijke spelen en 43 nederlagen, goed voor 1.24 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Marinus Dijkhuizen 105 wedstrijden die we bijhouden: 41 zeges, 24 gelijke spelen en 40 nederlagen, goed voor 1.40 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Maurice Verberne, alles over Marinus Dijkhuizen, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook