Mateusz Stolarski vs Rafał Górak: de trainers naast elkaar

Filter:
55 - 141 Wedstrijden
36% - 37% Winstpercentage
1.42 - 1.41 Punten per wedstrijd
1.35 - 1.38 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Mateusz Stolarski sinds het seizoen 2023, van Rafał Górak sinds het seizoen 2019. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.

Resultaten naast elkaar

Mateusz Stolarski Rafał Górak
Resultaten
55 Wedstrijden 141
20 Gewonnen 52
18 Gelijk 43
17 Verloren 46
36% Winstpercentage 37%
31% Verliespercentage 33%
1.42 Punten per wedstrijd 1.41
Goals
1.35 Goals voor per wedstrijd 1.38
1.49 Goals tegen per wedstrijd 1.28
-0.15 Doelsaldo per wedstrijd 0.11
18% Clean sheets (%) 30%
27% Niet gescoord (%) 25%
62% Beide teams scoorden 53%
55% Meer dan 2,5 goals 51%
Thuis en uit
1.50 Punten per thuiswedstrijd 1.59
1.30 Punten per uitwedstrijd 1.21
34% Thuis gewonnen (%) 45%
39% Uit gewonnen (%) 28%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 4
6 Langste reeks zonder nederlaag 11

Mateusz Stolarski tegen Rafał Górak

1 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Mateusz Stolarski en Rafał Górak speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Mateusz Stolarski, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Rafał Górak. De ploeg van Mateusz Stolarski scoorde 5 keer, die van Rafał Górak 5 keer.

Alle duels tussen Widzew Łódź en GKS Katowice · Alle duels tussen Motor Lublin en GKS Katowice

Per club

Mateusz Stolarski
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Motor Lublin2023 - 2025 53 20-17-16 1.45
Widzew Łódź2026 2 0-1-1 0.50
Rafał Górak
Clubs Wed. W-G-V Ptn
GKS Katowice2019 - 2026 141 52-43-46 1.41

In dezelfde competities

Competitie Mateusz Stolarski Rafał Górak
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Poolse I liga 9 33% 1.56 92 35% 1.41
Ekstraklasa 39 36% 1.36 36 39% 1.36
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 6 50% 1.67 4 75% 2.25
Beker van Polen - Puchar Polski 1 0% 1.00 9 33% 1.22

Seizoen per seizoen

Seizoen Mateusz Stolarski Rafał Górak
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Widzew Łódź 2 0% 0.50 GKS Katowice 3 67% 2.00
2025 Motor Lublin 16 38% 1.50 GKS Katowice 15 53% 1.67
2024 Motor Lublin 28 39% 1.39 GKS Katowice 25 36% 1.32
2023 Motor Lublin 9 33% 1.56 GKS Katowice 27 44% 1.63
2022 - - - GKS Katowice 33 27% 1.24
2021 - - - GKS Katowice 35 34% 1.37
2020 - - - GKS Katowice 1 0% 0.00
2019 - - - GKS Katowice 2 0% 1.00

Mateusz Stolarski vs Rafał Górak in cijfers

Sinds het seizoen 2023 leidde Mateusz Stolarski 55 wedstrijden die we bijhouden: 20 zeges, 18 gelijke spelen en 17 nederlagen, goed voor 1.42 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2019 leidde Rafał Górak 141 wedstrijden die we bijhouden: 52 zeges, 43 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.41 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Mateusz Stolarski, alles over Rafał Górak, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook