Michal Ščasný vs Vladimír Weiss: de trainers naast elkaar

Filter:
Michal Ščasný Czechia · 48 jaar Spartak Trnava
vs
Vladimír Weiss Slovakia · 62 jaar Slovan Bratislava
118 - 175 Wedstrijden
41% - 61% Winstpercentage
1.39 - 2.00 Punten per wedstrijd
1.54 - 2.02 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Michal Ščasný sinds het seizoen 2019, van Vladimír Weiss sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2021 hebben we geen wedstrijden van Michal Ščasný. Uit het seizoen 2019 hebben we geen wedstrijden van Vladimír Weiss.

Resultaten naast elkaar

Michal Ščasný Vladimír Weiss
Resultaten
118 Wedstrijden 175
48 Gewonnen 106
20 Gelijk 32
50 Verloren 37
41% Winstpercentage 61%
42% Verliespercentage 21%
1.39 Punten per wedstrijd 2.00
Goals
1.54 Goals voor per wedstrijd 2.02
1.55 Goals tegen per wedstrijd 1.13
-0.01 Doelsaldo per wedstrijd 0.89
20% Clean sheets (%) 33%
32% Niet gescoord (%) 12%
55% Beide teams scoorden 57%
64% Meer dan 2,5 goals 61%
Thuis en uit
1.56 Punten per thuiswedstrijd 2.08
1.21 Punten per uitwedstrijd 1.91
48% Thuis gewonnen (%) 63%
33% Uit gewonnen (%) 57%
Reeksen
7 Langste reeks zeges 9
11 Langste reeks zonder nederlaag 17

Michal Ščasný tegen Vladimír Weiss

3 Zeges
2 Gelijk
5 Zeges

De ploegen van Michal Ščasný en Vladimír Weiss speelden 10 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Michal Ščasný, 2 keer gelijk en 5 zeges voor Vladimír Weiss. De ploeg van Michal Ščasný scoorde 18 keer, die van Vladimír Weiss 23 keer.

Alle duels tussen Žilina en Slovan Bratislava · Alle duels tussen Dukla Banská Bystrica en Slovan Bratislava

Per club

Michal Ščasný
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Žilina2023 - 2024 42 19-11-12 1.62
Dukla Banská Bystrica2022 - 2023 36 13-5-18 1.22
Senica2019 13 5-2-6 1.31
Spartak Trnava2025 11 8-0-3 2.18
Othellos2023 11 3-1-7 0.91
Nitra2020 5 0-1-4 0.20
Vladimír Weiss
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Slovan Bratislava2020 - 2025 154 94-27-33 2.01
Georgië2017 - 2018 20 11-5-4 1.90
Slovakia2026 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Michal Ščasný Vladimír Weiss
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Fortuna Liga Slowakije 90 41% 1.43 111 70% 2.27
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 13 38% 1.23 7 71% 2.29
UEFA Europa Conference League 4 75% 2.25 11 27% 1.09

Seizoen per seizoen

Seizoen Michal Ščasný Vladimír Weiss
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Slovakia 1 100% 3.00
2025 Spartak Trnava 11 73% 2.18 Slovan Bratislava 12 42% 1.42
2024 Žilina 38 42% 1.53 Slovan Bratislava 48 56% 1.90
2023 Othellos Dukla Banská Bystrica 26 46% 1.54 Slovan Bratislava 42 60% 1.95
2022 Dukla Banská Bystrica 25 28% 0.96 Slovan Bratislava 29 62% 2.07
2021 - - - Slovan Bratislava 21 81% 2.52
2020 Nitra 5 0% 0.20 Slovan Bratislava 2 100% 3.00
2019 Senica 13 38% 1.31 - - -
2018 - - - Georgië 16 50% 1.81
2017 - - - Georgië 4 75% 2.25

Michal Ščasný vs Vladimír Weiss in cijfers

Sinds het seizoen 2019 leidde Michal Ščasný 118 wedstrijden die we bijhouden: 48 zeges, 20 gelijke spelen en 50 nederlagen, goed voor 1.39 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Vladimír Weiss 175 wedstrijden die we bijhouden: 106 zeges, 32 gelijke spelen en 37 nederlagen, goed voor 2.00 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Michal Ščasný, alles over Vladimír Weiss, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook