Maurizio Sarri vs Piero Gasperini Gian: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Maurizio Sarri | Piero Gasperini Gian | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 251 | Wedstrijden | 295 |
| 139 | Gewonnen | 155 |
| 47 | Gelijk | 66 |
| 65 | Verloren | 74 |
| 55% | Winstpercentage | 53% |
| 26% | Verliespercentage | 25% |
| 1.85 | Punten per wedstrijd | 1.80 |
| Goals | ||
| 1.65 | Goals voor per wedstrijd | 1.85 |
| 1.05 | Goals tegen per wedstrijd | 1.07 |
| 0.60 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.78 |
| 39% | Clean sheets (%) | 36% |
| 22% | Niet gescoord (%) | 17% |
| 47% | Beide teams scoorden | 52% |
| 53% | Meer dan 2,5 goals | 56% |
| Thuis en uit | ||
| 2.07 | Punten per thuiswedstrijd | 1.91 |
| 1.61 | Punten per uitwedstrijd | 1.69 |
| 63% | Thuis gewonnen (%) | 57% |
| 48% | Uit gewonnen (%) | 48% |
| Reeksen | ||
| 8 | Langste reeks zeges | 7 |
| 18 | Langste reeks zonder nederlaag | 16 |
Maurizio Sarri tegen Piero Gasperini Gian
De ploegen van Maurizio Sarri en Piero Gasperini Gian speelden 9 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Maurizio Sarri, 0 keer gelijk en 7 zeges voor Piero Gasperini Gian. De ploeg van Maurizio Sarri scoorde 7 keer, die van Piero Gasperini Gian 14 keer.
Alle duels tussen Atalanta en AS Roma ยท Alle duels tussen Lazio en AS Roma ยท Alle duels tussen Lazio en Atalanta
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Napoli2016 - 2017
|
95 | 63-15-17 | 2.15 |
Lazio2022 - 2025
|
83 | 31-19-33 | 1.35 |
Chelsea2018
|
61 | 38-12-11 | 2.07 |
Atalanta2026
|
12 | 7-1-4 | 1.83 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Atalanta2016 - 2024
|
237 | 122-57-58 | 1.78 |
AS Roma2025 - 2026
|
57 | 33-9-15 | 1.89 |
Newport County2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Maurizio Sarri | Piero Gasperini Gian | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Serie A | 137 | 55% | 1.85 | 221 | 54% | 1.84 |
| UEFA Europa League | 16 | 81% | 2.56 | 31 | 58% | 2.03 |
| UEFA Champions League | 22 | 45% | 1.50 | 10 | 40% | 1.50 |
| Coppa Italia | 12 | 67% | 2.08 | 18 | 56% | 1.72 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 10 | 50% | 1.60 | 14 | 29% | 1.14 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Maurizio Sarri | Piero Gasperini Gian | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
12 | 58% | 1.83 |
|
12 | 33% | 1.42 |
| 2025 |
|
40 | 35% | 1.38 |
|
46 | 63% | 1.98 |
| 2024 | - | - | - |
|
48 | 50% | 1.73 | |
| 2023 |
|
37 | 41% | 1.35 |
|
52 | 56% | 1.87 |
| 2022 |
|
6 | 33% | 1.17 |
|
2 | 50% | 1.50 |
| 2018 |
|
61 | 62% | 2.07 |
|
47 | 55% | 1.91 |
| 2017 |
|
46 | 70% | 2.20 |
|
49 | 43% | 1.59 |
| 2016 |
|
49 | 63% | 2.10 |
|
39 | 54% | 1.85 |
Maurizio Sarri vs Piero Gasperini Gian in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Maurizio Sarri 251 wedstrijden die we bijhouden: 139 zeges, 47 gelijke spelen en 65 nederlagen, goed voor 1.85 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Piero Gasperini Gian 295 wedstrijden die we bijhouden: 155 zeges, 66 gelijke spelen en 74 nederlagen, goed voor 1.80 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Maurizio Sarri, alles over Piero Gasperini Gian, vergelijk andere trainers.



