Maurizio Sarri vs Marco Landucci: de trainers naast elkaar

Filter:
251 - 11 Wedstrijden
55% - 55% Winstpercentage
1.85 - 2.00 Punten per wedstrijd
1.65 - 1.45 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Maurizio Sarri sinds het seizoen 2016, van Marco Landucci sinds het seizoen 2025. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Maurizio Sarri.

Resultaten naast elkaar

Maurizio Sarri Marco Landucci
Resultaten
251 Wedstrijden 11
139 Gewonnen 6
47 Gelijk 4
65 Verloren 1
55% Winstpercentage 55%
26% Verliespercentage 9%
1.85 Punten per wedstrijd 2.00
Goals
1.65 Goals voor per wedstrijd 1.45
1.05 Goals tegen per wedstrijd 0.82
0.60 Doelsaldo per wedstrijd 0.64
39% Clean sheets (%) 45%
22% Niet gescoord (%) 18%
47% Beide teams scoorden 45%
53% Meer dan 2,5 goals 45%
Thuis en uit
2.07 Punten per thuiswedstrijd 2.50
1.61 Punten per uitwedstrijd 1.71
63% Thuis gewonnen (%) 75%
48% Uit gewonnen (%) 43%
Reeksen
8 Langste reeks zeges 3
18 Langste reeks zonder nederlaag 9

Maurizio Sarri tegen Marco Landucci

1 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Maurizio Sarri en Marco Landucci speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Maurizio Sarri, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Marco Landucci. De ploeg van Maurizio Sarri scoorde 1 keer, die van Marco Landucci 1 keer.

Alle duels tussen Lazio en AC Milan

Per club

Maurizio Sarri
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Napoli2016 - 2017 95 63-15-17 2.15
Lazio2022 - 2025 83 31-19-33 1.35
Chelsea2018 61 38-12-11 2.07
Atalanta2026 12 7-1-4 1.83
Marco Landucci
Clubs Wed. W-G-V Ptn
AC Milan2025 11 6-4-1 2.00

In dezelfde competities

Competitie Maurizio Sarri Marco Landucci
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie A 137 55% 1.85 10 60% 2.20
Coppa Italia 12 67% 2.08 1 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Maurizio Sarri Marco Landucci
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Atalanta 12 58% 1.83 - - -
2025 Lazio 40 35% 1.38 AC Milan 11 55% 2.00
2023 Lazio 37 41% 1.35 - - -
2022 Lazio 6 33% 1.17 - - -
2018 Chelsea 61 62% 2.07 - - -
2017 Napoli 46 70% 2.20 - - -
2016 Napoli 49 63% 2.10 - - -

Maurizio Sarri vs Marco Landucci in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Maurizio Sarri 251 wedstrijden die we bijhouden: 139 zeges, 47 gelijke spelen en 65 nederlagen, goed voor 1.85 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2025 leidde Marco Landucci 11 wedstrijden die we bijhouden: 6 zeges, 4 gelijke spelen en 1 nederlagen, goed voor 2.00 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Maurizio Sarri, alles over Marco Landucci, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook