Manuel Luis Pellegrini Ripamonti vs Miguel Ángel Sánchez Muñoz: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Manuel Luis Pellegrini Ripamonti | Miguel Ángel Sánchez Muñoz | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 244 | Wedstrijden | 173 |
| 100 | Gewonnen | 70 |
| 65 | Gelijk | 41 |
| 79 | Verloren | 62 |
| 41% | Winstpercentage | 40% |
| 32% | Verliespercentage | 36% |
| 1.50 | Punten per wedstrijd | 1.45 |
| Goals | ||
| 1.59 | Goals voor per wedstrijd | 1.50 |
| 1.38 | Goals tegen per wedstrijd | 1.38 |
| 0.20 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.12 |
| 24% | Clean sheets (%) | 25% |
| 21% | Niet gescoord (%) | 26% |
| 59% | Beide teams scoorden | 55% |
| 52% | Meer dan 2,5 goals | 53% |
| Thuis en uit | ||
| 1.77 | Punten per thuiswedstrijd | 1.67 |
| 1.23 | Punten per uitwedstrijd | 1.25 |
| 50% | Thuis gewonnen (%) | 49% |
| 32% | Uit gewonnen (%) | 33% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 9 |
| 13 | Langste reeks zonder nederlaag | 24 |
Manuel Luis Pellegrini Ripamonti tegen Miguel Ángel Sánchez Muñoz
De ploegen van Manuel Luis Pellegrini Ripamonti en Miguel Ángel Sánchez Muñoz speelden 5 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Manuel Luis Pellegrini Ripamonti, 3 keer gelijk en 1 zeges voor Miguel Ángel Sánchez Muñoz. De ploeg van Manuel Luis Pellegrini Ripamonti scoorde 8 keer, die van Miguel Ángel Sánchez Muñoz 7 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Real Betis2022 - 2026
|
165 | 71-48-46 | 1.58 |
West Ham United2018
|
41 | 17-7-17 | 1.41 |
Hebei Zhongji2016 - 2018
|
36 | 12-10-14 | 1.28 |
Palma del Rio2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Ludogorets2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Girona2022 - 2025
|
98 | 44-21-33 | 1.56 |
Rayo Vallecano2016 - 2018
|
74 | 26-19-29 | 1.31 |
Ajax2026
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Manuel Luis Pellegrini Ripamonti | Miguel Ángel Sánchez Muñoz | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| La Liga | 102 | 38% | 1.52 | 105 | 39% | 1.40 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 20 | 40% | 1.35 | 6 | 33% | 1.17 |
| Copa del Rey | 14 | 64% | 2.00 | 11 | 55% | 1.82 |
| UEFA Champions League | 1 | 100% | 3.00 | 6 | 17% | 0.50 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Manuel Luis Pellegrini Ripamonti | Miguel Ángel Sánchez Muñoz | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
15 | 67% | 2.13 |
|
1 | 0% | 1.00 |
| 2025 |
|
40 | 40% | 1.55 |
|
10 | 20% | 1.10 |
| 2024 |
|
57 | 46% | 1.61 |
|
46 | 28% | 1.04 |
| 2023 |
|
48 | 35% | 1.40 |
|
39 | 72% | 2.33 |
| 2022 |
|
7 | 29% | 1.14 |
|
3 | 33% | 1.00 |
| 2018 |
|
50 | 38% | 1.34 |
|
30 | 20% | 0.80 |
| 2017 |
|
20 | 45% | 1.60 |
|
31 | 48% | 1.77 |
| 2016 |
|
7 | 14% | 0.71 |
|
13 | 38% | 1.38 |
Manuel Luis Pellegrini Ripamonti vs Miguel Ángel Sánchez Muñoz in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Manuel Luis Pellegrini Ripamonti 244 wedstrijden die we bijhouden: 100 zeges, 65 gelijke spelen en 79 nederlagen, goed voor 1.50 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Miguel Ángel Sánchez Muñoz 173 wedstrijden die we bijhouden: 70 zeges, 41 gelijke spelen en 62 nederlagen, goed voor 1.45 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Manuel Luis Pellegrini Ripamonti, alles over Miguel Ángel Sánchez Muñoz, vergelijk andere trainers.







