Marek Papszun vs Mateusz Stolarski: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Marek Papszun sinds het seizoen 2018, van Mateusz Stolarski sinds het seizoen 2023. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.
Resultaten naast elkaar
| Marek Papszun | Mateusz Stolarski | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 86 | Wedstrijden | 55 |
| 55 | Gewonnen | 20 |
| 20 | Gelijk | 18 |
| 11 | Verloren | 17 |
| 64% | Winstpercentage | 36% |
| 13% | Verliespercentage | 31% |
| 2.15 | Punten per wedstrijd | 1.42 |
| Goals | ||
| 1.65 | Goals voor per wedstrijd | 1.35 |
| 0.76 | Goals tegen per wedstrijd | 1.49 |
| 0.90 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.15 |
| 50% | Clean sheets (%) | 18% |
| 17% | Niet gescoord (%) | 27% |
| 43% | Beide teams scoorden | 62% |
| 45% | Meer dan 2,5 goals | 55% |
| Thuis en uit | ||
| 2.08 | Punten per thuiswedstrijd | 1.50 |
| 2.21 | Punten per uitwedstrijd | 1.30 |
| 64% | Thuis gewonnen (%) | 34% |
| 64% | Uit gewonnen (%) | 39% |
| Reeksen | ||
| 14 | Langste reeks zeges | 5 |
| 30 | Langste reeks zonder nederlaag | 6 |
Marek Papszun tegen Mateusz Stolarski
De ploegen van Marek Papszun en Mateusz Stolarski speelden 2 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Marek Papszun, 0 keer gelijk en 0 zeges voor Mateusz Stolarski. De ploeg van Marek Papszun scoorde 4 keer, die van Mateusz Stolarski 0 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Raków Częstochowa2018 - 2025
|
83 | 55-18-10 | 2.20 |
Legia Warszawa2026
|
2 | 0-2-0 | 1.00 |
Slask Wroclaw2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Motor Lublin2023 - 2025
|
53 | 20-17-16 | 1.45 |
Widzew Łódź2026
|
2 | 0-1-1 | 0.50 |
In dezelfde competities
| Competitie | Marek Papszun | Mateusz Stolarski | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Ekstraklasa | 38 | 55% | 1.92 | 39 | 36% | 1.36 |
| Poolse I liga | 13 | 54% | 2.00 | 9 | 33% | 1.56 |
| Beker van Polen - Puchar Polski | 20 | 80% | 2.55 | 1 | 0% | 1.00 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 9 | 67% | 2.22 | 6 | 50% | 1.67 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Marek Papszun | Mateusz Stolarski | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
2 | 0% | 1.00 |
|
2 | 0% | 0.50 |
| 2025 |
|
27 | 59% | 1.93 |
|
16 | 38% | 1.50 |
| 2024 |
|
25 | 60% | 2.08 |
|
28 | 39% | 1.39 |
| 2023 |
|
1 | 100% | 3.00 |
|
9 | 33% | 1.56 |
| 2022 |
|
5 | 80% | 2.60 | - | - | - | |
| 2021 |
|
5 | 100% | 3.00 | - | - | - | |
| 2020 |
|
5 | 100% | 3.00 | - | - | - | |
| 2019 |
|
3 | 67% | 2.33 | - | - | - | |
| 2018 |
|
13 | 54% | 2.00 | - | - | - | |
Marek Papszun vs Mateusz Stolarski in cijfers
Sinds het seizoen 2018 leidde Marek Papszun 86 wedstrijden die we bijhouden: 55 zeges, 20 gelijke spelen en 11 nederlagen, goed voor 2.15 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2023 leidde Mateusz Stolarski 55 wedstrijden die we bijhouden: 20 zeges, 18 gelijke spelen en 17 nederlagen, goed voor 1.42 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Marek Papszun, alles over Mateusz Stolarski, vergelijk andere trainers.




