Miika Nuutinen vs Vesa-Pekka Vasara: de trainers naast elkaar

Filter:
Miika Nuutinen Finland · 35 jaar HJK helsinki
vs
Vesa-Pekka Vasara Finland · 50 jaar Inter Turku
35 - 115 Wedstrijden
43% - 43% Winstpercentage
1.51 - 1.60 Punten per wedstrijd
1.94 - 1.49 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Miika Nuutinen sinds het seizoen 2023, van Vesa-Pekka Vasara sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2024 hebben we geen wedstrijden van Miika Nuutinen. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Vesa-Pekka Vasara.

Resultaten naast elkaar

Miika Nuutinen Vesa-Pekka Vasara
Resultaten
35 Wedstrijden 115
15 Gewonnen 49
8 Gelijk 37
12 Verloren 29
43% Winstpercentage 43%
34% Verliespercentage 25%
1.51 Punten per wedstrijd 1.60
Goals
1.94 Goals voor per wedstrijd 1.49
1.40 Goals tegen per wedstrijd 1.04
0.54 Doelsaldo per wedstrijd 0.44
20% Clean sheets (%) 35%
29% Niet gescoord (%) 26%
57% Beide teams scoorden 51%
63% Meer dan 2,5 goals 49%
Thuis en uit
1.72 Punten per thuiswedstrijd 1.83
1.29 Punten per uitwedstrijd 1.40
50% Thuis gewonnen (%) 49%
35% Uit gewonnen (%) 37%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 5
11 Langste reeks zonder nederlaag 14

Miika Nuutinen tegen Vesa-Pekka Vasara

0 Zeges
3 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Miika Nuutinen en Vesa-Pekka Vasara speelden 4 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Miika Nuutinen, 3 keer gelijk en 1 zeges voor Vesa-Pekka Vasara. De ploeg van Miika Nuutinen scoorde 2 keer, die van Vesa-Pekka Vasara 3 keer.

Alle duels tussen KuPS en Inter Turku · Alle duels tussen HJK helsinki en Inter Turku

Per club

Miika Nuutinen
Clubs Wed. W-G-V Ptn
HJK helsinki2025 - 2026 27 12-7-8 1.59
KuPS2026 3 1-0-2 1.00
HJK U192023 3 1-0-2 1.00
Arda Kardzhali2025 1 0-1-0 1.00
Flora Tallinn2025 1 1-0-0 3.00
Vesa-Pekka Vasara
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Inter Turku2024 - 2026 62 31-15-16 1.74
Honka2018 - 2023 53 18-22-13 1.43

In dezelfde competities

Competitie Miika Nuutinen Vesa-Pekka Vasara
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Veikkausliiga 25 48% 1.68 89 40% 1.54
Liigacup (Finse supercup) 2 0% 0.00 20 60% 2.05
UEFA Europa Conference League 4 25% 1.25 2 0% 0.50
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 100% 3.00 4 25% 1.25

Seizoen per seizoen

Seizoen Miika Nuutinen Vesa-Pekka Vasara
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 KuPS HJK helsinki 5 20% 0.60 Inter Turku 5 80% 2.60
2025 HJK helsinki Arda Kardzhali 27 48% 1.74 Inter Turku 30 50% 1.77
2024 - - - Inter Turku 27 44% 1.56
2023 HJK U19 3 33% 1.00 Honka 20 15% 0.90
2022 - - - Honka 5 60% 2.20
2018 - - - Honka 28 43% 1.68

Miika Nuutinen vs Vesa-Pekka Vasara in cijfers

Sinds het seizoen 2023 leidde Miika Nuutinen 35 wedstrijden die we bijhouden: 15 zeges, 8 gelijke spelen en 12 nederlagen, goed voor 1.51 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Vesa-Pekka Vasara 115 wedstrijden die we bijhouden: 49 zeges, 37 gelijke spelen en 29 nederlagen, goed voor 1.60 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Miika Nuutinen, alles over Vesa-Pekka Vasara, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook