Mariusz Misiura vs Tomasz Grzegorczyk: de trainers naast elkaar

Filter:
Mariusz Misiura Poland 路 45 jaar Wisla Plock
vs
Tomasz Grzegorczyk Poland 路 45 jaar Pogon Szczecin
84 - 44 Wedstrijden
44% - 43% Winstpercentage
1.56 - 1.48 Punten per wedstrijd
1.49 - 1.61 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2022.

Resultaten naast elkaar

Mariusz Misiura Tomasz Grzegorczyk
Resultaten
84 Wedstrijden 44
37 Gewonnen 19
20 Gelijk 8
27 Verloren 17
44% Winstpercentage 43%
32% Verliespercentage 39%
1.56 Punten per wedstrijd 1.48
Goals
1.49 Goals voor per wedstrijd 1.61
1.19 Goals tegen per wedstrijd 1.41
0.30 Doelsaldo per wedstrijd 0.20
27% Clean sheets (%) 23%
25% Niet gescoord (%) 20%
52% Beide teams scoorden 59%
45% Meer dan 2,5 goals 55%
Thuis en uit
1.86 Punten per thuiswedstrijd 1.69
1.24 Punten per uitwedstrijd 1.17
56% Thuis gewonnen (%) 54%
32% Uit gewonnen (%) 28%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 3
8 Langste reeks zonder nederlaag 6

Mariusz Misiura tegen Tomasz Grzegorczyk

1 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Mariusz Misiura en Tomasz Grzegorczyk speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Mariusz Misiura, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Tomasz Grzegorczyk. De ploeg van Mariusz Misiura scoorde 2 keer, die van Tomasz Grzegorczyk 2 keer.

Alle duels tussen Wisla Plock en Pogon Szczecin 路 Alle duels tussen Wisla Plock en Arka Gdynia

Per club

Mariusz Misiura
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Wisla Plock2024 - 2025 50 24-15-11 1.74
Znicz Pruszk贸w2022 - 2024 33 12-5-16 1.24
Motor Lublin2026 1 1-0-0 3.00
Tomasz Grzegorczyk
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Pogon Szczecin2025 17 7-1-9 1.29
Arka Gdynia2024 12 8-2-2 2.17
Resovia Rzesz贸w2022 12 2-5-5 0.92
G贸rnik Polkowice2023 - 2024 2 1-0-1 1.50
Miedz Legnica2024 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Mariusz Misiura Tomasz Grzegorczyk
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Poolse I liga 62 45% 1.58 21 43% 1.57
Ekstraklasa 12 42% 1.67 10 40% 1.20
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 8 50% 1.63 9 56% 1.78
Beker van Polen - Puchar Polski 2 0% 0.00 4 25% 1.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Mariusz Misiura Tomasz Grzegorczyk
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Motor Lublin 1 100% 3.00 - - -
2025 Wisla Plock 17 41% 1.59 Pogon Szczecin 17 41% 1.29
2024 Wisla Plock Znicz Pruszk贸w 35 51% 1.80 Arka Gdynia Miedz Legnica 14 64% 2.07
2023 Znicz Pruszk贸w 30 37% 1.27 G贸rnik Polkowice 1 100% 3.00
2022 Znicz Pruszk贸w 1 0% 0.00 Resovia Rzesz贸w 12 17% 0.92

Mariusz Misiura vs Tomasz Grzegorczyk in cijfers

Sinds het seizoen 2022 leidde Mariusz Misiura 84 wedstrijden die we bijhouden: 37 zeges, 20 gelijke spelen en 27 nederlagen, goed voor 1.56 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Tomasz Grzegorczyk 44 wedstrijden die we bijhouden: 19 zeges, 8 gelijke spelen en 17 nederlagen, goed voor 1.48 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Mariusz Misiura, alles over Tomasz Grzegorczyk, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook