Michele Mignani vs Nicola Antonio Calabro: de trainers naast elkaar

Filter:
77 - 63 Wedstrijden
36% - 32% Winstpercentage
1.38 - 1.29 Punten per wedstrijd
1.14 - 1.17 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Michele Mignani sinds het seizoen 2018, van Nicola Antonio Calabro sinds het seizoen 2024. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Michele Mignani.

Resultaten naast elkaar

Michele Mignani Nicola Antonio Calabro
Resultaten
77 Wedstrijden 63
28 Gewonnen 20
22 Gelijk 21
27 Verloren 22
36% Winstpercentage 32%
35% Verliespercentage 35%
1.38 Punten per wedstrijd 1.29
Goals
1.14 Goals voor per wedstrijd 1.17
1.21 Goals tegen per wedstrijd 1.24
-0.06 Doelsaldo per wedstrijd -0.06
25% Clean sheets (%) 33%
26% Niet gescoord (%) 35%
55% Beide teams scoorden 43%
39% Meer dan 2,5 goals 43%
Thuis en uit
1.47 Punten per thuiswedstrijd 1.71
1.29 Punten per uitwedstrijd 0.88
36% Thuis gewonnen (%) 45%
37% Uit gewonnen (%) 19%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 4
9 Langste reeks zonder nederlaag 8

Michele Mignani tegen Nicola Antonio Calabro

1 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Michele Mignani en Nicola Antonio Calabro speelden 3 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Michele Mignani, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Nicola Antonio Calabro. De ploeg van Michele Mignani scoorde 3 keer, die van Nicola Antonio Calabro 4 keer.

Alle duels tussen Catanzaro en Padova ยท Alle duels tussen Cesena en Carrarese

Per club

Michele Mignani
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Cesena2024 - 2025 55 22-12-21 1.42
Bari2022 - 2023 12 3-6-3 1.25
Palermo2023 - 2024 6 2-2-2 1.33
Catanzaro2026 2 0-2-0 1.00
Robur Siena2018 2 1-0-1 1.50
Nicola Antonio Calabro
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Carrarese2024 - 2026 60 18-20-22 1.23
Padova2026 3 2-1-0 2.33

In dezelfde competities

Competitie Michele Mignani Nicola Antonio Calabro
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie B 68 32% 1.29 59 32% 1.32
Coppa Italia 7 57% 1.71 1 0% 0.00
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 2 100% 3.00 3 33% 1.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Michele Mignani Nicola Antonio Calabro
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Catanzaro 2 0% 1.00 Padova Carrarese 5 60% 2.00
2025 Cesena 20 45% 1.50 Carrarese 34 29% 1.24
2024 Cesena Palermo 36 39% 1.42 Carrarese 24 29% 1.21
2023 Bari Palermo 11 18% 1.18 - - -
2022 Bari 6 33% 1.17 - - -
2018 Robur Siena 2 50% 1.50 - - -

Michele Mignani vs Nicola Antonio Calabro in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde Michele Mignani 77 wedstrijden die we bijhouden: 28 zeges, 22 gelijke spelen en 27 nederlagen, goed voor 1.38 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2024 leidde Nicola Antonio Calabro 63 wedstrijden die we bijhouden: 20 zeges, 21 gelijke spelen en 22 nederlagen, goed voor 1.29 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Michele Mignani, alles over Nicola Antonio Calabro, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook