Mircea Lucescu vs Viktor Skrypnyk: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2017, 2024 hebben we geen wedstrijden van Viktor Skrypnyk.
Resultaten naast elkaar
| Mircea Lucescu | Viktor Skrypnyk | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 153 | Wedstrijden | 146 |
| 92 | Gewonnen | 68 |
| 27 | Gelijk | 30 |
| 34 | Verloren | 48 |
| 60% | Winstpercentage | 47% |
| 22% | Verliespercentage | 33% |
| 1.98 | Punten per wedstrijd | 1.60 |
| Goals | ||
| 1.93 | Goals voor per wedstrijd | 1.43 |
| 0.97 | Goals tegen per wedstrijd | 1.23 |
| 0.96 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.21 |
| 41% | Clean sheets (%) | 34% |
| 19% | Niet gescoord (%) | 21% |
| 46% | Beide teams scoorden | 53% |
| 55% | Meer dan 2,5 goals | 52% |
| Thuis en uit | ||
| 2.08 | Punten per thuiswedstrijd | 1.65 |
| 1.88 | Punten per uitwedstrijd | 1.56 |
| 64% | Thuis gewonnen (%) | 46% |
| 56% | Uit gewonnen (%) | 47% |
| Reeksen | ||
| 8 | Langste reeks zeges | 8 |
| 25 | Langste reeks zonder nederlaag | 13 |
Mircea Lucescu tegen Viktor Skrypnyk
De ploegen van Mircea Lucescu en Viktor Skrypnyk speelden 7 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Mircea Lucescu, 3 keer gelijk en 0 zeges voor Viktor Skrypnyk. De ploeg van Mircea Lucescu scoorde 11 keer, die van Viktor Skrypnyk 5 keer.
Alle duels tussen Dynamo Kyiv en Vorskla Poltava · Alle duels tussen Dynamo Kyiv en Zorya Luhansk
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Dynamo Kyiv2020 - 2023
|
79 | 53-14-12 | 2.19 |
Zenit Saint Petersburg2016
|
36 | 23-6-7 | 2.08 |
Roemenië2024 - 2026
|
24 | 12-2-10 | 1.58 |
Turkije2017 - 2018
|
12 | 3-4-5 | 1.08 |
Aris Thessalonikis2023
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
Septemvri Sofia2018
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Zorya Luhansk2019 - 2025
|
72 | 40-14-18 | 1.86 |
Vorskla Poltava2022 - 2023
|
45 | 17-10-18 | 1.36 |
FC Kharkiv2023
|
13 | 1-5-7 | 0.62 |
Riga2018
|
11 | 9-1-1 | 2.55 |
Werder Bremen2016
|
4 | 0-0-4 | 0.00 |
Wisla Krakow2025
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Mircea Lucescu | Viktor Skrypnyk | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premier League Oekraïne | 72 | 68% | 2.22 | 117 | 44% | 1.56 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 4 | 75% | 2.50 | 12 | 50% | 1.75 |
| UEFA Europa League | 8 | 75% | 2.25 | 2 | 50% | 1.50 |
| UEFA Europa Conference League | 4 | 50% | 1.50 | 2 | 50% | 1.50 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Mircea Lucescu | Viktor Skrypnyk | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
7 | 14% | 0.57 | - | - | - | |
| 2025 |
|
2 | 50% | 1.50 |
|
10 | 50% | 1.70 |
| 2024 |
|
15 | 67% | 2.07 | - | - | - | |
| 2023 |
|
15 | 60% | 1.93 |
|
32 | 25% | 1.06 |
| 2022 |
|
28 | 61% | 2.00 |
|
26 | 38% | 1.35 |
| 2021 |
|
15 | 80% | 2.53 |
|
15 | 53% | 1.80 |
| 2020 |
|
22 | 73% | 2.41 |
|
22 | 59% | 1.95 |
| 2019 | - | - | - |
|
26 | 58% | 1.92 | |
| 2018 |
|
11 | 27% | 1.27 |
|
11 | 82% | 2.55 |
| 2017 |
|
2 | 0% | 0.00 | - | - | - | |
| 2016 |
|
36 | 64% | 2.08 |
|
4 | 0% | 0.00 |
Mircea Lucescu vs Viktor Skrypnyk in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Mircea Lucescu 153 wedstrijden die we bijhouden: 92 zeges, 27 gelijke spelen en 34 nederlagen, goed voor 1.98 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Viktor Skrypnyk 146 wedstrijden die we bijhouden: 68 zeges, 30 gelijke spelen en 48 nederlagen, goed voor 1.60 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Mircea Lucescu, alles over Viktor Skrypnyk, vergelijk andere trainers.









