Moreno Longo vs R. Breda: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Moreno Longo | R. Breda | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 139 | Wedstrijden | 121 |
| 44 | Gewonnen | 39 |
| 52 | Gelijk | 44 |
| 43 | Verloren | 38 |
| 32% | Winstpercentage | 32% |
| 31% | Verliespercentage | 31% |
| 1.32 | Punten per wedstrijd | 1.33 |
| Goals | ||
| 1.11 | Goals voor per wedstrijd | 1.28 |
| 1.22 | Goals tegen per wedstrijd | 1.26 |
| -0.11 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.02 |
| 32% | Clean sheets (%) | 29% |
| 29% | Niet gescoord (%) | 26% |
| 50% | Beide teams scoorden | 54% |
| 40% | Meer dan 2,5 goals | 40% |
| Thuis en uit | ||
| 1.60 | Punten per thuiswedstrijd | 1.80 |
| 1.06 | Punten per uitwedstrijd | 0.89 |
| 41% | Thuis gewonnen (%) | 49% |
| 23% | Uit gewonnen (%) | 16% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 5 |
| 16 | Langste reeks zonder nederlaag | 9 |
Moreno Longo tegen R. Breda
De ploegen van Moreno Longo en R. Breda speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Moreno Longo, 2 keer gelijk en 1 zeges voor R. Breda. De ploeg van Moreno Longo scoorde 2 keer, die van R. Breda 3 keer.
Alle duels tussen Bari en Salernitana ยท Alle duels tussen Frosinone en Perugia ยท Alle duels tussen PRO Vercelli en Virtus Entella
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Frosinone2017 - 2018
|
63 | 21-22-20 | 1.35 |
PRO Vercelli2016
|
41 | 10-19-12 | 1.20 |
Bari2024
|
23 | 8-8-7 | 1.39 |
Como2023
|
12 | 5-3-4 | 1.50 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Virtus Entella2016
|
40 | 13-15-12 | 1.35 |
Perugia2017
|
31 | 12-11-8 | 1.52 |
Livorno2018
|
26 | 8-10-8 | 1.31 |
Ternana2023
|
17 | 4-6-7 | 1.06 |
Salernitana2024
|
7 | 2-2-3 | 1.14 |
In dezelfde competities
| Competitie | Moreno Longo | R. Breda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Serie B | 117 | 35% | 1.44 | 119 | 32% | 1.33 |
| Coppa Italia | 3 | 33% | 1.00 | 2 | 50% | 1.50 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Moreno Longo | R. Breda | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2024 |
|
23 | 35% | 1.39 |
|
7 | 29% | 1.14 |
| 2023 |
|
12 | 42% | 1.50 |
|
17 | 24% | 1.06 |
| 2018 |
|
17 | 6% | 0.47 |
|
26 | 31% | 1.31 |
| 2017 |
|
46 | 43% | 1.67 |
|
31 | 39% | 1.52 |
| 2016 |
|
41 | 24% | 1.20 |
|
40 | 33% | 1.35 |
Moreno Longo vs R. Breda in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Moreno Longo 139 wedstrijden die we bijhouden: 44 zeges, 52 gelijke spelen en 43 nederlagen, goed voor 1.32 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde R. Breda 121 wedstrijden die we bijhouden: 39 zeges, 44 gelijke spelen en 38 nederlagen, goed voor 1.33 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Moreno Longo, alles over R. Breda, vergelijk andere trainers.




