Miroslav Koubek vs Pavel Hapal: de trainers naast elkaar

Filter:
170 - 118 Wedstrijden
50% - 40% Winstpercentage
1.75 - 1.40 Punten per wedstrijd
1.64 - 1.41 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Miroslav Koubek sinds het seizoen 2021, van Pavel Hapal sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Pavel Hapal.

Resultaten naast elkaar

Miroslav Koubek Pavel Hapal
Resultaten
170 Wedstrijden 118
85 Gewonnen 47
43 Gelijk 24
42 Verloren 47
50% Winstpercentage 40%
25% Verliespercentage 40%
1.75 Punten per wedstrijd 1.40
Goals
1.64 Goals voor per wedstrijd 1.41
1.15 Goals tegen per wedstrijd 1.25
0.49 Doelsaldo per wedstrijd 0.16
32% Clean sheets (%) 27%
19% Niet gescoord (%) 27%
55% Beide teams scoorden 51%
53% Meer dan 2,5 goals 47%
Thuis en uit
1.81 Punten per thuiswedstrijd 1.69
1.69 Punten per uitwedstrijd 1.12
52% Thuis gewonnen (%) 50%
48% Uit gewonnen (%) 30%
Reeksen
10 Langste reeks zeges 4
12 Langste reeks zonder nederlaag 6

Miroslav Koubek tegen Pavel Hapal

5 Zeges
1 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Miroslav Koubek en Pavel Hapal speelden 8 keer tegen elkaar: 5 zeges voor Miroslav Koubek, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Pavel Hapal. De ploeg van Miroslav Koubek scoorde 13 keer, die van Pavel Hapal 6 keer.

Alle duels tussen Plzen en Baník Ostrava · Alle duels tussen Hradec Králové en Baník Ostrava

Per club

Miroslav Koubek
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Plzen2023 - 2025 112 66-25-21 1.99
Hradec Králové2021 - 2023 58 19-18-21 1.29
Pavel Hapal
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Baník Ostrava2022 - 2025 112 43-23-46 1.36
Sparta Praha2018 2 1-0-1 1.50
Slovakia U212017 2 1-1-0 2.00
Sigma Olomouc2026 1 1-0-0 3.00
Slovakia2018 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Miroslav Koubek Pavel Hapal
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Czech Liga 127 47% 1.66 93 42% 1.43
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 11 64% 2.18 13 23% 1.08
UEFA Europa League 20 45% 1.70 3 0% 0.33
UEFA Europa Conference League 12 75% 2.42 6 50% 1.67

Seizoen per seizoen

Seizoen Miroslav Koubek Pavel Hapal
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Sigma Olomouc 1 100% 3.00
2025 Plzen 20 50% 1.90 Baník Ostrava 20 15% 0.70
2024 Plzen 50 60% 1.98 Baník Ostrava 38 55% 1.84
2023 Plzen Hradec Králové 45 62% 2.07 Baník Ostrava 33 33% 1.21
2022 Hradec Králové 26 38% 1.31 Baník Ostrava 21 38% 1.33
2021 Hradec Králové 29 24% 1.17 - - -
2018 - - - Sparta Praha Slovakia 3 67% 2.00
2017 - - - Slovakia U21 2 50% 2.00

Miroslav Koubek vs Pavel Hapal in cijfers

Sinds het seizoen 2021 leidde Miroslav Koubek 170 wedstrijden die we bijhouden: 85 zeges, 43 gelijke spelen en 42 nederlagen, goed voor 1.75 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Pavel Hapal 118 wedstrijden die we bijhouden: 47 zeges, 24 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 1.40 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Miroslav Koubek, alles over Pavel Hapal, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook