Mustafa Kaplan vs Yalçın Koşukavak: de trainers naast elkaar

Filter:
Mustafa Kaplan Türkiye · 59 jaar Ankaragucu
vs
Yalçın Koşukavak Türkiye · 54 jaar Boluspor
63 - 81 Wedstrijden
33% - 51% Winstpercentage
1.25 - 1.70 Punten per wedstrijd
1.17 - 1.32 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2015. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2022 hebben we geen wedstrijden van Mustafa Kaplan. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022, 2025 hebben we geen wedstrijden van Yalçın Koşukavak.

Resultaten naast elkaar

Mustafa Kaplan Yalçın Koşukavak
Resultaten
63 Wedstrijden 81
21 Gewonnen 41
16 Gelijk 15
26 Verloren 25
33% Winstpercentage 51%
41% Verliespercentage 31%
1.25 Punten per wedstrijd 1.70
Goals
1.17 Goals voor per wedstrijd 1.32
1.38 Goals tegen per wedstrijd 0.94
-0.21 Doelsaldo per wedstrijd 0.38
33% Clean sheets (%) 42%
32% Niet gescoord (%) 30%
46% Beide teams scoorden 38%
44% Meer dan 2,5 goals 37%
Thuis en uit
1.46 Punten per thuiswedstrijd 1.82
0.96 Punten per uitwedstrijd 1.60
38% Thuis gewonnen (%) 56%
27% Uit gewonnen (%) 45%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 6
6 Langste reeks zonder nederlaag 10

Mustafa Kaplan tegen Yalçın Koşukavak

0 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Mustafa Kaplan en Yalçın Koşukavak speelden 2 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Mustafa Kaplan, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Yalçın Koşukavak. De ploeg van Mustafa Kaplan scoorde 1 keer, die van Yalçın Koşukavak 2 keer.

Alle duels tussen Adanaspor en Boluspor · Alle duels tussen Giresunspor en Boluspor

Per club

Mustafa Kaplan
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Ankaragucu2018 - 2025 22 8-5-9 1.32
Giresunspor2016 - 2023 18 4-6-8 1.00
Hacettepe2015 - 2017 11 5-2-4 1.55
Adanaspor2023 10 3-2-5 1.10
Akhisar Belediye2018 1 0-1-0 1.00
Fatih Karagümrük2016 1 1-0-0 3.00
Yalçın Koşukavak
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Boluspor2023 - 2024 46 23-9-14 1.70
İstanbulspor2015 - 2016 14 10-1-3 2.21
76 Iğdır Belediyespor2024 13 5-3-5 1.38
Gazişehir Gaziantep2018 7 3-1-3 1.43
Muğlaspor2026 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Mustafa Kaplan Yalçın Koşukavak
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
TFF 1. Lig 29 31% 1.21 63 48% 1.65
TFF 2. Lig 12 42% 1.42 13 77% 2.38
Beker van Turkije 6 33% 1.17 5 20% 0.60

Seizoen per seizoen

Seizoen Mustafa Kaplan Yalçın Koşukavak
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Muğlaspor 1 0% 1.00
2025 Ankaragucu 4 0% 0.25 - - -
2024 Ankaragucu 3 100% 3.00 Boluspor 76 Iğdır Belediyespor 26 46% 1.62
2023 Adanaspor Giresunspor 18 22% 0.89 Boluspor 33 48% 1.64
2018 Ankaragucu Akhisar Belediye 16 31% 1.25 Gazişehir Gaziantep 7 43% 1.43
2017 Hacettepe 8 50% 1.63 - - -
2016 Giresunspor Hacettepe 13 38% 1.46 İstanbulspor 13 77% 2.38
2015 Hacettepe 1 0% 1.00 İstanbulspor 1 0% 0.00

Mustafa Kaplan vs Yalçın Koşukavak in cijfers

Sinds het seizoen 2015 leidde Mustafa Kaplan 63 wedstrijden die we bijhouden: 21 zeges, 16 gelijke spelen en 26 nederlagen, goed voor 1.25 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2015 leidde Yalçın Koşukavak 81 wedstrijden die we bijhouden: 41 zeges, 15 gelijke spelen en 25 nederlagen, goed voor 1.70 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Mustafa Kaplan, alles over Yalçın Koşukavak, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook