Mark Graham Jackson vs Anthony Popović: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Mark Graham Jackson sinds het seizoen 2023, van Anthony Popović sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2021, 2022, 2024 hebben we geen wedstrijden van Anthony Popović.
Resultaten naast elkaar
| Mark Graham Jackson | Anthony Popović | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 56 | Wedstrijden | 118 |
| 19 | Gewonnen | 50 |
| 17 | Gelijk | 37 |
| 20 | Verloren | 31 |
| 34% | Winstpercentage | 42% |
| 36% | Verliespercentage | 26% |
| 1.32 | Punten per wedstrijd | 1.58 |
| Goals | ||
| 1.46 | Goals voor per wedstrijd | 1.58 |
| 1.59 | Goals tegen per wedstrijd | 1.21 |
| -0.13 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.36 |
| 21% | Clean sheets (%) | 28% |
| 25% | Niet gescoord (%) | 25% |
| 61% | Beide teams scoorden | 55% |
| 64% | Meer dan 2,5 goals | 49% |
| Thuis en uit | ||
| 1.30 | Punten per thuiswedstrijd | 1.86 |
| 1.34 | Punten per uitwedstrijd | 1.31 |
| 33% | Thuis gewonnen (%) | 53% |
| 34% | Uit gewonnen (%) | 32% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 6 |
| 8 | Langste reeks zonder nederlaag | 14 |
Mark Graham Jackson tegen Anthony Popović
De ploegen van Mark Graham Jackson en Anthony Popović speelden 3 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Mark Graham Jackson, 2 keer gelijk en 0 zeges voor Anthony Popović. De ploeg van Mark Graham Jackson scoorde 6 keer, die van Anthony Popović 4 keer.
Alle duels tussen Central Coast Mariners en Melbourne Victory
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Central Coast Mariners2023 - 2025
|
55 | 18-17-20 | 1.29 |
Home United2026
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Western Sydney Wanderers2016 - 2017
|
29 | 8-12-9 | 1.24 |
Australië2025 - 2026
|
28 | 14-7-7 | 1.75 |
Perth Glory2018
|
20 | 12-5-3 | 2.05 |
Melbourne Victory2023
|
19 | 9-8-2 | 1.84 |
Kardemir Karabukspor2017
|
12 | 3-1-8 | 0.83 |
Xanthi FC2020
|
9 | 4-3-2 | 1.67 |
Indonesië2026
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Mark Graham Jackson | Anthony Popović | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| A-League | 42 | 36% | 1.40 | 62 | 44% | 1.71 |
| AFC Champions League | 7 | 0% | 0.00 | 6 | 33% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Mark Graham Jackson | Anthony Popović | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
1 | 100% | 3.00 |
|
24 | 50% | 1.83 |
| 2025 |
|
4 | 50% | 1.75 |
|
5 | 40% | 1.20 |
| 2024 |
|
26 | 12% | 0.69 | - | - | - | |
| 2023 |
|
25 | 52% | 1.84 |
|
19 | 47% | 1.84 |
| 2020 | - | - | - |
|
9 | 44% | 1.67 | |
| 2018 | - | - | - |
|
20 | 60% | 2.05 | |
| 2017 | - | - | - |
|
18 | 28% | 0.89 | |
| 2016 | - | - | - |
|
23 | 26% | 1.30 | |
Mark Graham Jackson vs Anthony Popović in cijfers
Sinds het seizoen 2023 leidde Mark Graham Jackson 56 wedstrijden die we bijhouden: 19 zeges, 17 gelijke spelen en 20 nederlagen, goed voor 1.32 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Anthony Popović 118 wedstrijden die we bijhouden: 50 zeges, 37 gelijke spelen en 31 nederlagen, goed voor 1.58 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Mark Graham Jackson, alles over Anthony Popović, vergelijk andere trainers.







