Michalis Grigoriou vs Traianos Dellas: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2014. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Michalis Grigoriou. Uit het seizoen 2020 hebben we geen wedstrijden van Traianos Dellas.
Resultaten naast elkaar
| Michalis Grigoriou | Traianos Dellas | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 96 | Wedstrijden | 76 |
| 27 | Gewonnen | 31 |
| 30 | Gelijk | 20 |
| 39 | Verloren | 25 |
| 28% | Winstpercentage | 41% |
| 41% | Verliespercentage | 33% |
| 1.16 | Punten per wedstrijd | 1.49 |
| Goals | ||
| 1.03 | Goals voor per wedstrijd | 1.25 |
| 1.36 | Goals tegen per wedstrijd | 1.14 |
| -0.33 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.11 |
| 29% | Clean sheets (%) | 36% |
| 40% | Niet gescoord (%) | 30% |
| 42% | Beide teams scoorden | 43% |
| 40% | Meer dan 2,5 goals | 50% |
| Thuis en uit | ||
| 1.31 | Punten per thuiswedstrijd | 1.81 |
| 1.00 | Punten per uitwedstrijd | 1.18 |
| 31% | Thuis gewonnen (%) | 54% |
| 26% | Uit gewonnen (%) | 28% |
| Reeksen | ||
| 2 | Langste reeks zeges | 2 |
| 6 | Langste reeks zonder nederlaag | 14 |
Michalis Grigoriou tegen Traianos Dellas
De ploegen van Michalis Grigoriou en Traianos Dellas speelden 4 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Michalis Grigoriou, 3 keer gelijk en 1 zeges voor Traianos Dellas. De ploeg van Michalis Grigoriou scoorde 4 keer, die van Traianos Dellas 6 keer.
Alle duels tussen PAS Giannina en OFI · Alle duels tussen Panionios en Panetolikos · Alle duels tussen AOK Kerkyra en AEK Athens FC
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Panionios2017
|
36 | 13-10-13 | 1.36 |
AOK Kerkyra2014 - 2016
|
36 | 9-11-16 | 1.06 |
PAS Giannina2023
|
11 | 2-4-5 | 0.91 |
Ionikos2022
|
7 | 2-3-2 | 1.29 |
Panserraikos2024
|
4 | 0-1-3 | 0.25 |
Aris Thessalonikis2026
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
Atromitos2015
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Panetolikos2017 - 2018
|
42 | 14-10-18 | 1.24 |
OFI2023 - 2024
|
15 | 7-4-4 | 1.67 |
Atromitos2015 - 2016
|
11 | 5-3-3 | 1.64 |
AEK Athens FC2014
|
8 | 5-3-0 | 2.25 |
In dezelfde competities
| Competitie | Michalis Grigoriou | Traianos Dellas | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Super League | 75 | 25% | 1.09 | 55 | 36% | 1.31 |
| Beker van Griekenland | 17 | 35% | 1.35 | 19 | 47% | 1.84 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Michalis Grigoriou | Traianos Dellas | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
1 | 100% | 3.00 | - | - | - | |
| 2024 |
|
4 | 0% | 0.25 |
|
8 | 63% | 2.00 |
| 2023 |
|
11 | 18% | 0.91 |
|
7 | 29% | 1.29 |
| 2022 |
|
7 | 29% | 1.29 | - | - | - | |
| 2018 | - | - | - |
|
30 | 30% | 1.17 | |
| 2017 |
|
36 | 36% | 1.36 |
|
12 | 42% | 1.42 |
| 2016 |
|
32 | 28% | 1.13 |
|
3 | 33% | 1.00 |
| 2015 |
|
1 | 0% | 1.00 |
|
8 | 50% | 1.88 |
| 2014 |
|
4 | 0% | 0.50 |
|
8 | 63% | 2.25 |
Michalis Grigoriou vs Traianos Dellas in cijfers
Sinds het seizoen 2014 leidde Michalis Grigoriou 96 wedstrijden die we bijhouden: 27 zeges, 30 gelijke spelen en 39 nederlagen, goed voor 1.16 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2014 leidde Traianos Dellas 76 wedstrijden die we bijhouden: 31 zeges, 20 gelijke spelen en 25 nederlagen, goed voor 1.49 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Michalis Grigoriou, alles over Traianos Dellas, vergelijk andere trainers.




