Michal Gašparík vs Vladimír Weiss: de trainers naast elkaar

Filter:
Michal Gašparík Slovakia · 44 jaar Spartak Trnava
vs
Vladimír Weiss Slovakia · 62 jaar Slovan Bratislava
150 - 175 Wedstrijden
48% - 61% Winstpercentage
1.66 - 2.00 Punten per wedstrijd
1.51 - 2.02 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Michal Gašparík sinds het seizoen 2018, van Vladimír Weiss sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2019 hebben we geen wedstrijden van Vladimír Weiss.

Resultaten naast elkaar

Michal Gašparík Vladimír Weiss
Resultaten
150 Wedstrijden 175
72 Gewonnen 106
33 Gelijk 32
45 Verloren 37
48% Winstpercentage 61%
30% Verliespercentage 21%
1.66 Punten per wedstrijd 2.00
Goals
1.51 Goals voor per wedstrijd 2.02
1.14 Goals tegen per wedstrijd 1.13
0.37 Doelsaldo per wedstrijd 0.89
31% Clean sheets (%) 33%
25% Niet gescoord (%) 12%
51% Beide teams scoorden 57%
50% Meer dan 2,5 goals 61%
Thuis en uit
1.76 Punten per thuiswedstrijd 2.08
1.56 Punten per uitwedstrijd 1.91
51% Thuis gewonnen (%) 63%
45% Uit gewonnen (%) 57%
Reeksen
6 Langste reeks zeges 9
11 Langste reeks zonder nederlaag 17

Michal Gašparík tegen Vladimír Weiss

2 Zeges
2 Gelijk
6 Zeges

De ploegen van Michal Gašparík en Vladimír Weiss speelden 10 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Michal Gašparík, 2 keer gelijk en 6 zeges voor Vladimír Weiss. De ploeg van Michal Gašparík scoorde 6 keer, die van Vladimír Weiss 10 keer.

Alle duels tussen Spartak Trnava en Slovan Bratislava

Per club

Michal Gašparík
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Spartak Trnava2020 - 2024 132 62-30-40 1.64
Gornik Zabrze2025 - 2026 15 9-3-3 2.00
Sereď2018 3 1-0-2 1.00
Vladimír Weiss
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Slovan Bratislava2020 - 2025 154 94-27-33 2.01
Georgië2017 - 2018 20 11-5-4 1.90
Slovakia2026 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Michal Gašparík Vladimír Weiss
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Fortuna Liga Slowakije 113 50% 1.73 111 70% 2.27
UEFA Europa Conference League 13 31% 1.23 11 27% 1.09
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 11 18% 0.73 7 71% 2.29

Seizoen per seizoen

Seizoen Michal Gašparík Vladimír Weiss
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Gornik Zabrze 1 100% 3.00 Slovakia 1 100% 3.00
2025 Gornik Zabrze 14 57% 1.93 Slovan Bratislava 12 42% 1.42
2024 Spartak Trnava 38 37% 1.42 Slovan Bratislava 48 56% 1.90
2023 Spartak Trnava 38 50% 1.63 Slovan Bratislava 42 60% 1.95
2022 Spartak Trnava 23 52% 1.78 Slovan Bratislava 29 62% 2.07
2021 Spartak Trnava 23 48% 1.74 Slovan Bratislava 21 81% 2.52
2020 Spartak Trnava 10 60% 1.90 Slovan Bratislava 2 100% 3.00
2018 Sereď 3 33% 1.00 Georgië 16 50% 1.81
2017 - - - Georgië 4 75% 2.25

Michal Gašparík vs Vladimír Weiss in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde Michal Gašparík 150 wedstrijden die we bijhouden: 72 zeges, 33 gelijke spelen en 45 nederlagen, goed voor 1.66 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Vladimír Weiss 175 wedstrijden die we bijhouden: 106 zeges, 32 gelijke spelen en 37 nederlagen, goed voor 2.00 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Michal Gašparík, alles over Vladimír Weiss, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook