Michal Gašparík vs Michal Ščasný: de trainers naast elkaar

Filter:
Michal Gašparík Slovakia · 44 jaar Spartak Trnava
vs
Michal Ščasný Czechia · 48 jaar Spartak Trnava
150 - 118 Wedstrijden
48% - 41% Winstpercentage
1.66 - 1.39 Punten per wedstrijd
1.51 - 1.54 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Michal Gašparík sinds het seizoen 2018, van Michal Ščasný sinds het seizoen 2019. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2021 hebben we geen wedstrijden van Michal Ščasný.

Resultaten naast elkaar

Michal Gašparík Michal Ščasný
Resultaten
150 Wedstrijden 118
72 Gewonnen 48
33 Gelijk 20
45 Verloren 50
48% Winstpercentage 41%
30% Verliespercentage 42%
1.66 Punten per wedstrijd 1.39
Goals
1.51 Goals voor per wedstrijd 1.54
1.14 Goals tegen per wedstrijd 1.55
0.37 Doelsaldo per wedstrijd -0.01
31% Clean sheets (%) 20%
25% Niet gescoord (%) 32%
51% Beide teams scoorden 55%
50% Meer dan 2,5 goals 64%
Thuis en uit
1.76 Punten per thuiswedstrijd 1.56
1.56 Punten per uitwedstrijd 1.21
51% Thuis gewonnen (%) 48%
45% Uit gewonnen (%) 33%
Reeksen
6 Langste reeks zeges 7
11 Langste reeks zonder nederlaag 11

Michal Gašparík tegen Michal Ščasný

2 Zeges
1 Gelijk
6 Zeges

De ploegen van Michal Gašparík en Michal Ščasný speelden 9 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Michal Gašparík, 1 keer gelijk en 6 zeges voor Michal Ščasný. De ploeg van Michal Gašparík scoorde 9 keer, die van Michal Ščasný 16 keer.

Alle duels tussen Spartak Trnava en Žilina · Alle duels tussen Spartak Trnava en Dukla Banská Bystrica

Per club

Michal Gašparík
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Spartak Trnava2020 - 2024 132 62-30-40 1.64
Gornik Zabrze2025 - 2026 15 9-3-3 2.00
Sereď2018 3 1-0-2 1.00
Michal Ščasný
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Žilina2023 - 2024 42 19-11-12 1.62
Dukla Banská Bystrica2022 - 2023 36 13-5-18 1.22
Senica2019 13 5-2-6 1.31
Spartak Trnava2025 11 8-0-3 2.18
Othellos2023 11 3-1-7 0.91
Nitra2020 5 0-1-4 0.20

In dezelfde competities

Competitie Michal Gašparík Michal Ščasný
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Fortuna Liga Slowakije 113 50% 1.73 90 41% 1.43
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 11 18% 0.73 13 38% 1.23
UEFA Europa Conference League 13 31% 1.23 4 75% 2.25

Seizoen per seizoen

Seizoen Michal Gašparík Michal Ščasný
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Gornik Zabrze 1 100% 3.00 - - -
2025 Gornik Zabrze 14 57% 1.93 Spartak Trnava 11 73% 2.18
2024 Spartak Trnava 38 37% 1.42 Žilina 38 42% 1.53
2023 Spartak Trnava 38 50% 1.63 Othellos Dukla Banská Bystrica 26 46% 1.54
2022 Spartak Trnava 23 52% 1.78 Dukla Banská Bystrica 25 28% 0.96
2021 Spartak Trnava 23 48% 1.74 - - -
2020 Spartak Trnava 10 60% 1.90 Nitra 5 0% 0.20
2019 - - - Senica 13 38% 1.31
2018 Sereď 3 33% 1.00 - - -

Michal Gašparík vs Michal Ščasný in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde Michal Gašparík 150 wedstrijden die we bijhouden: 72 zeges, 33 gelijke spelen en 45 nederlagen, goed voor 1.66 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2019 leidde Michal Ščasný 118 wedstrijden die we bijhouden: 48 zeges, 20 gelijke spelen en 50 nederlagen, goed voor 1.39 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Michal Gašparík, alles over Michal Ščasný, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook