Michel Der Zakarian vs Thierry Laurey: de trainers naast elkaar

Filter:
Michel Der Zakarian Armenia ยท 63 jaar Caen
vs
Thierry Laurey France ยท 62 jaar Martigues
163 - 132 Wedstrijden
31% - 37% Winstpercentage
1.27 - 1.36 Punten per wedstrijd
1.21 - 1.43 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2015. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Michel Der Zakarian. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Thierry Laurey.

Resultaten naast elkaar

Michel Der Zakarian Thierry Laurey
Resultaten
163 Wedstrijden 132
50 Gewonnen 49
57 Gelijk 32
56 Verloren 51
31% Winstpercentage 37%
34% Verliespercentage 39%
1.27 Punten per wedstrijd 1.36
Goals
1.21 Goals voor per wedstrijd 1.43
1.35 Goals tegen per wedstrijd 1.44
-0.14 Doelsaldo per wedstrijd -0.01
28% Clean sheets (%) 23%
26% Niet gescoord (%) 29%
55% Beide teams scoorden 53%
46% Meer dan 2,5 goals 57%
Thuis en uit
1.34 Punten per thuiswedstrijd 1.52
1.21 Punten per uitwedstrijd 1.19
31% Thuis gewonnen (%) 43%
30% Uit gewonnen (%) 31%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 5
10 Langste reeks zonder nederlaag 9

Michel Der Zakarian tegen Thierry Laurey

2 Zeges
3 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Michel Der Zakarian en Thierry Laurey speelden 5 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Michel Der Zakarian, 3 keer gelijk en 0 zeges voor Thierry Laurey. De ploeg van Michel Der Zakarian scoorde 7 keer, die van Thierry Laurey 4 keer.

Alle duels tussen Montpellier en Strasbourg ยท Alle duels tussen Stade de Reims en Strasbourg

Per club

Michel Der Zakarian
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Montpellier2017 - 2024 120 37-42-41 1.28
Stade de Reims2016 30 10-12-8 1.40
Caen2024 10 1-3-6 0.60
Nantes2015 3 2-0-1 2.00
Thierry Laurey
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Strasbourg2016 - 2018 104 39-29-36 1.40
Martigues2024 18 4-3-11 0.83
Paris FC2022 7 4-0-3 1.71
Gazelec FC Ajaccio2015 3 2-0-1 2.00

In dezelfde competities

Competitie Michel Der Zakarian Thierry Laurey
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Ligue 1 112 32% 1.32 68 28% 1.18
Ligue 2 39 28% 1.23 47 38% 1.32
Coupe de France 8 38% 1.25 16 75% 2.31
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 4 0% 0.25 1 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Michel Der Zakarian Thierry Laurey
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2024 Montpellier Caen 21 10% 0.48 Martigues 18 22% 0.83
2023 Montpellier 37 30% 1.24 - - -
2022 - - - Paris FC 7 57% 1.71
2018 Montpellier 36 39% 1.50 Strasbourg 38 29% 1.29
2017 Montpellier 36 31% 1.36 Strasbourg 34 29% 1.09
2016 Stade de Reims 30 33% 1.40 Strasbourg 32 56% 1.88
2015 Nantes 3 67% 2.00 Gazelec FC Ajaccio 3 67% 2.00

Michel Der Zakarian vs Thierry Laurey in cijfers

Sinds het seizoen 2015 leidde Michel Der Zakarian 163 wedstrijden die we bijhouden: 50 zeges, 57 gelijke spelen en 56 nederlagen, goed voor 1.27 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2015 leidde Thierry Laurey 132 wedstrijden die we bijhouden: 49 zeges, 32 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 1.36 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Michel Der Zakarian, alles over Thierry Laurey, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook