M. Dalcı vs Stanimir Kolev Stoilov: de trainers naast elkaar

Filter:
29 - 198 Wedstrijden
24% - 56% Winstpercentage
0.97 - 1.90 Punten per wedstrijd
1.28 - 1.65 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van M. Dalcı sinds het seizoen 2022, van Stanimir Kolev Stoilov sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Stanimir Kolev Stoilov.

Resultaten naast elkaar

M. Dalcı Stanimir Kolev Stoilov
Resultaten
29 Wedstrijden 198
7 Gewonnen 110
7 Gelijk 47
15 Verloren 41
24% Winstpercentage 56%
52% Verliespercentage 21%
0.97 Punten per wedstrijd 1.90
Goals
1.28 Goals voor per wedstrijd 1.65
1.69 Goals tegen per wedstrijd 0.97
-0.41 Doelsaldo per wedstrijd 0.68
14% Clean sheets (%) 43%
38% Niet gescoord (%) 16%
52% Beide teams scoorden 47%
48% Meer dan 2,5 goals 49%
Thuis en uit
1.54 Punten per thuiswedstrijd 2.22
0.50 Punten per uitwedstrijd 1.59
46% Thuis gewonnen (%) 66%
6% Uit gewonnen (%) 45%
Reeksen
1 Langste reeks zeges 6
3 Langste reeks zonder nederlaag 20

M. Dalcı tegen Stanimir Kolev Stoilov

0 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van M. Dalcı en Stanimir Kolev Stoilov speelden 2 keer tegen elkaar: 0 zeges voor M. Dalcı, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Stanimir Kolev Stoilov. De ploeg van M. Dalcı scoorde 1 keer, die van Stanimir Kolev Stoilov 3 keer.

Alle duels tussen Adana Demirspor en Goztepe · Alle duels tussen Manisa BBSK en Goztepe

Per club

M. Dalcı
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Manisa BBSK2023 11 3-3-5 1.09
Ankaragucu2024 8 2-3-3 1.13
Adana Demirspor2024 8 2-0-6 0.75
Sakaryaspor2024 1 0-1-0 1.00
Genclerbirligi2022 1 0-0-1 0.00
Stanimir Kolev Stoilov
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Goztepe2023 - 2026 106 53-30-23 1.78
FC Astana2016 - 2017 82 52-15-15 2.09
Kazachstan2018 7 2-2-3 1.14
Halide Edip Adıvar2025 1 1-0-0 3.00
CSKA 19482025 1 1-0-0 3.00
Levski Sofia2023 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie M. Dalcı Stanimir Kolev Stoilov
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Süper Lig 6 17% 0.50 71 35% 1.41
TFF 1. Lig 18 28% 1.17 19 68% 2.32
Beker van Turkije 5 20% 0.80 8 88% 2.63

Seizoen per seizoen

Seizoen M. Dalcı Stanimir Kolev Stoilov
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Goztepe 12 50% 1.75
2025 - - - Goztepe Halide Edip Adıvar 35 49% 1.80
2024 Ankaragucu Adana Demirspor 17 24% 0.94 Goztepe 41 44% 1.56
2023 Manisa BBSK 11 27% 1.09 Goztepe Levski Sofia 21 71% 2.38
2022 Genclerbirligi 1 0% 0.00 - - -
2018 - - - Kazachstan 7 29% 1.14
2017 - - - FC Astana 43 63% 2.05
2016 - - - FC Astana 39 64% 2.13

M. Dalcı vs Stanimir Kolev Stoilov in cijfers

Sinds het seizoen 2022 leidde M. Dalcı 29 wedstrijden die we bijhouden: 7 zeges, 7 gelijke spelen en 15 nederlagen, goed voor 0.97 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Stanimir Kolev Stoilov 198 wedstrijden die we bijhouden: 110 zeges, 47 gelijke spelen en 41 nederlagen, goed voor 1.90 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over M. Dalcı, alles over Stanimir Kolev Stoilov, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook