Matthew James Bloomfield vs Michael Skubala: de trainers naast elkaar

Filter:
Matthew James Bloomfield England ยท 42 jaar Luton
vs
Michael Skubala England ยท 43 jaar Lincoln
134 - 103 Wedstrijden
46% - 46% Winstpercentage
1.58 - 1.60 Punten per wedstrijd
1.42 - 1.56 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Matthew James Bloomfield sinds het seizoen 2022, van Michael Skubala sinds het seizoen 2023. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.

Resultaten naast elkaar

Matthew James Bloomfield Michael Skubala
Resultaten
134 Wedstrijden 103
61 Gewonnen 47
29 Gelijk 24
44 Verloren 32
46% Winstpercentage 46%
33% Verliespercentage 31%
1.58 Punten per wedstrijd 1.60
Goals
1.42 Goals voor per wedstrijd 1.56
1.19 Goals tegen per wedstrijd 1.08
0.23 Doelsaldo per wedstrijd 0.49
32% Clean sheets (%) 33%
25% Niet gescoord (%) 27%
49% Beide teams scoorden 49%
47% Meer dan 2,5 goals 50%
Thuis en uit
1.65 Punten per thuiswedstrijd 1.70
1.51 Punten per uitwedstrijd 1.50
47% Thuis gewonnen (%) 49%
44% Uit gewonnen (%) 42%
Reeksen
11 Langste reeks zeges 7
15 Langste reeks zonder nederlaag 11

Matthew James Bloomfield tegen Michael Skubala

1 Zeges
2 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Matthew James Bloomfield en Michael Skubala speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Matthew James Bloomfield, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Michael Skubala. De ploeg van Matthew James Bloomfield scoorde 7 keer, die van Michael Skubala 8 keer.

Alle duels tussen Luton en Lincoln ยท Alle duels tussen Wycombe Wanderers FC en Lincoln

Per club

Matthew James Bloomfield
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Wycombe Wanderers FC2023 - 2024 88 47-16-25 1.78
Luton2024 - 2025 44 14-13-17 1.25
Colchester2022 2 0-0-2 0.00
Michael Skubala
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Lincoln2023 - 2025 102 47-23-32 1.61
Bristol City2026 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Matthew James Bloomfield Michael Skubala
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
League One 86 43% 1.55 86 44% 1.59
Championship 20 30% 1.20 1 0% 1.00
EFL Trophy 12 67% 2.00 7 57% 1.71
EFL Carabao Cup 6 50% 1.50 4 50% 1.50
FA Cup 6 67% 2.00 3 67% 2.00
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 4 75% 2.50 2 50% 1.50

Seizoen per seizoen

Seizoen Matthew James Bloomfield Michael Skubala
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Bristol City 1 0% 1.00
2025 Luton 24 33% 1.29 Lincoln 25 64% 2.08
2024 Wycombe Wanderers FC Luton 56 52% 1.77 Lincoln 53 40% 1.42
2023 Wycombe Wanderers FC 52 46% 1.58 Lincoln 24 42% 1.54
2022 Colchester 2 0% 0.00 - - -

Matthew James Bloomfield vs Michael Skubala in cijfers

Sinds het seizoen 2022 leidde Matthew James Bloomfield 134 wedstrijden die we bijhouden: 61 zeges, 29 gelijke spelen en 44 nederlagen, goed voor 1.58 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2023 leidde Michael Skubala 103 wedstrijden die we bijhouden: 47 zeges, 24 gelijke spelen en 32 nederlagen, goed voor 1.60 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Matthew James Bloomfield, alles over Michael Skubala, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook