Marco Baroni vs Simone Inzaghi: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Marco Baroni. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Simone Inzaghi.
Resultaten naast elkaar
| Marco Baroni | Simone Inzaghi | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 185 | Wedstrijden | 312 |
| 64 | Gewonnen | 188 |
| 50 | Gelijk | 68 |
| 71 | Verloren | 56 |
| 35% | Winstpercentage | 60% |
| 38% | Verliespercentage | 18% |
| 1.31 | Punten per wedstrijd | 2.03 |
| Goals | ||
| 1.24 | Goals voor per wedstrijd | 2.03 |
| 1.34 | Goals tegen per wedstrijd | 1.07 |
| -0.09 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.96 |
| 29% | Clean sheets (%) | 36% |
| 29% | Niet gescoord (%) | 13% |
| 51% | Beide teams scoorden | 55% |
| 52% | Meer dan 2,5 goals | 57% |
| Thuis en uit | ||
| 1.49 | Punten per thuiswedstrijd | 2.13 |
| 1.12 | Punten per uitwedstrijd | 1.92 |
| 40% | Thuis gewonnen (%) | 65% |
| 29% | Uit gewonnen (%) | 56% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 17 |
| 9 | Langste reeks zonder nederlaag | 44 |
Marco Baroni tegen Simone Inzaghi
De ploegen van Marco Baroni en Simone Inzaghi speelden 6 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Marco Baroni, 2 keer gelijk en 4 zeges voor Simone Inzaghi. De ploeg van Marco Baroni scoorde 5 keer, die van Simone Inzaghi 15 keer.
Alle duels tussen Lazio en Inter ยท Alle duels tussen Verona en Inter ยท Alle duels tussen Frosinone en Lazio
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Benevento2016 - 2017
|
55 | 21-13-21 | 1.38 |
Verona2023 - 2026
|
46 | 14-14-18 | 1.22 |
Lazio2024
|
40 | 19-11-10 | 1.70 |
Frosinone2018
|
21 | 3-5-13 | 0.67 |
Torino2025
|
20 | 5-6-9 | 1.05 |
Lecce2023
|
3 | 2-1-0 | 2.33 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Lazio2016 - 2018
|
137 | 70-28-39 | 1.74 |
Inter2022 - 2024
|
114 | 73-27-14 | 2.16 |
Al-Hilal Saudi FC2025 - 2027
|
61 | 45-13-3 | 2.43 |
In dezelfde competities
| Competitie | Marco Baroni | Simone Inzaghi | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Serie A | 112 | 27% | 1.07 | 172 | 58% | 1.94 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 8 | 50% | 1.88 | 18 | 61% | 2.11 |
| Coppa Italia | 5 | 60% | 2.00 | 21 | 52% | 1.86 |
| UEFA Europa League | 8 | 50% | 1.75 | 18 | 50% | 1.61 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Marco Baroni | Simone Inzaghi | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2027 | - | - | - |
|
1 | 100% | 3.00 | |
| 2026 |
|
9 | 44% | 1.56 |
|
16 | 75% | 2.38 |
| 2025 |
|
20 | 25% | 1.05 |
|
44 | 73% | 2.43 |
| 2024 |
|
42 | 48% | 1.71 |
|
55 | 58% | 2.00 |
| 2023 |
|
38 | 29% | 1.18 |
|
43 | 70% | 2.30 |
| 2022 | - | - | - |
|
16 | 69% | 2.31 | |
| 2018 |
|
21 | 14% | 0.67 |
|
46 | 41% | 1.46 |
| 2017 |
|
9 | 0% | 0.00 |
|
51 | 57% | 1.92 |
| 2016 |
|
46 | 46% | 1.65 |
|
40 | 55% | 1.83 |
Marco Baroni vs Simone Inzaghi in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Marco Baroni 185 wedstrijden die we bijhouden: 64 zeges, 50 gelijke spelen en 71 nederlagen, goed voor 1.31 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Simone Inzaghi 312 wedstrijden die we bijhouden: 188 zeges, 68 gelijke spelen en 56 nederlagen, goed voor 2.03 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Marco Baroni, alles over Simone Inzaghi, vergelijk andere trainers.



